VALİ YAZICI'DAN KIZILAY HAFTASI İÇİN MESAJ | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
tolga tosun

VALİ YAZICI’DAN KIZILAY HAFTASI İÇİN MESAJ

Paylaş
 
Vali Ersin Yazıcı, Kızılay Haftası nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Her yıl 29 Ekim-4 Kasım tarihleri arasında kutlanan Kızılay Haftası dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Vali Ersin Yazıcı, Türk Kızılay’ının ulusal ve uluslararası alanda ve her koşulda, insanların acısını hafifletmeye çalışan ve hizmetlerinde hiçbir ayrım ve çıkar gözetmeyen bir kuruluş olduğunu belirtti.

ÜLKEMİZİN EN BÜYÜK KAN BANKASI
Kızılay’ın, Türkiye’nin en köklü ve güçlü yardım kuruluşu olduğunu kaydeden Vali Yazıcı,”Halkımızdan aldığı güç ve destekle, gerek yurt içinde gerek yurt dışında meydana gelen felaketlerde tüm insanların yardımına koşan Kızılay, Türkiye’nin büyüklüğüne yakışır hizmetler gerçekleştirmektedir. Türk Kızılay’ının bünyesinde ülkemizin en büyük kan bankası mevcuttur. Gönüllülerin bağışlarıyla toplanan kanlar hayat kurtarmaya devam ediyor.”dedi.

HER GEÇEN GÜN GÜÇLENMEKTEDİR
Türk Kızılay’ının her geçen gün güçlendiğini aktaran Vali Yazıcı, “Kızılay’ın bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da üstlendiği misyonu başarıyla sürdüreceğine inanıyorum. Unutulmamalıdır ki, Türk Kızılay’ı, yardımseverlerin ve gönüllülerinin desteği ile dünyanın neresinde olursa olsun insan onurunun korunması doğrultusunda tüm gücüyle çalışmaya devam edecektir.”dedi.

GURURLA TAKİP EDİYORUZ
Yardımseverliğin insanı yücelten bir duygu olduğunu hatırlatan Vali Yazıcı, “ Kızılay’ın Balıkesir’imizde yürüttüğü çalışmaları da gururla takip ediyoruz. İlimizde yürüttüğü çeşitli kampanyalar, Kızılay’ın işlevselliğinin güzel örneklerindendir. Bu faaliyetlerin yürütülmesinde emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyor, vatandaşlarımızı yardımlarıyla Kızılay’a desteklerini devam ettirmeye davet ediyorum. Bu vesileyle, ülkemizdeki ve dünya ülkelerindeki insanlar için yapmış oldukları özverili çalışmalarından dolayı tüm Türk Kızılay çalışanlarının ve yardımsever Balıkesirlilerin Kızılay Haftası’nı kutlar, sağlıklı, huzurlu ve mutlu günler diliyorum.”dedi.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA BUGÜN SU KESİNTİSİ YAPILACAK!!! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.