VALİ YAZICI'DAN BAŞKAN KAFAOĞLU'NA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
tolga tosun

VALİ YAZICI’DAN BAŞKAN KAFAOĞLU’NA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Paylaş
 

Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı, Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’nu  ziyaret etti. Vali Yazıcı, Başkan Kafaoğlu’nu Büyükşehir Belediye Başkanı seçilmesinden dolayı kutlayıp, görevinde başarı diledi ve kendisine Aliya İzzet Begoviç’in bir kitabını hediye etti.

BAŞKAN KAFAOĞLU : “DÜNYA GELİP GEÇİCİ, ÖNEMLİ

OLAN BU GÖKKUBBEDE HOŞ BİR SADA BIRAKABİLMEK”

Ziyaretten büyük bir memnuniyet duyduğunu ifade eden Büyükşehir Belediye Başkanı Dt. Zekai Kafaoğlu, insanlara faydalı olabilmek, şehri güzelleştirip insanların mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamasını sağlamak için çalışacaklarını söyledi.

Önemli olanın gökkubbede hoş sada bırakabilmek olduğunun altını çizen Başkan Kafaoğlu, “Cenabı Allah mahçup etmesin, işimizi kolay eylesin. İstikametimizi bozmasın, ayağımızı kaydırmasın. Dünya gelip geçici, önemli olan bu gök kubbede hoş bir sada bırakabilmek. İnsanlara faydalı olabilmek, yaşadığınız şehri güzelleştirebilmek, insanların mutlu ve huzurlu şekilde yaşamasını sağlamak için çalışacağız. Gerek hükümetimiz gerek yerel yönetimler hepimiz bu millet için çalışıyoruz. Ziyaretiniz için teşekkür ediyorum” dedi.

 

“İNŞALLAH HAYIRLI İŞLERE İMZA ATARSINIZ”

Vali Ersin Yazıcı da, Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’na ekibiyle beraber hayırlı hizmetler yapmasını diledi. Vali Yazıcı, Ben de hayırlı uğurlu olsun diyor, başarılar diliyorum. Altıeylül ölçeğinden tüm Balıkesir ölçeğine büyüdünüz, nüfusumuz 1 milyon 200 bin. Marmara Adası’ndan Savaştepe’ye, Dursunbey’den Ayvalık’a kadar her noktada hizmet bekleyen insanlar var. Bu tür görevleri bu coğrafyada yaşayan her türlü kişiye hizmet etme imkanı olarak görüyoruz. Allah bize buraları nasip etmiş, inşallah hayırla yad edilmek, insanların ardımızdan güzel şeyler söylemesi hepimizin dileği. Burası, bulunduğunuz görev tabi bunları yapmak için her manada büyük imkanlara sahip. İnşallah ekibinizle birlikte hayırlı işlere imza atarsınız, insanların gönlünü kazanır, teşekkür ve duasını alırsınız. Hoş bir sada bırakırsınız. Tekrar hayırlı uğurlu olsundiye konuştu.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA BUGÜN SU KESİNTİSİ YAPILACAK!!! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.