VALİ YAZICI YILIN FOTOĞRAFLARI OYLAMASINA KATILDI | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

VALİ YAZICI YILIN FOTOĞRAFLARI OYLAMASINA KATILDI

Paylaş
 
google haberlerde takip et
Vali Ersin Yazıcı, Anadolu Ajansı (AA) tarafından düzenlenen “Yılın Fotoğrafları” oylamasına katıldı. Vali Ersin Yazıcı, bilgisayarın başına geçerek tercih ettiği fotoğraflara bizzat oy verdi.

Yazıcı, “Yılın Fotoğrafları” oylaması hakkında AA Balıkesir Temsilcisi Seyhan Kırıcı’dan bilgi aldı, fotoğrafları inceledi.

Özellikle Suriye olmak üzere dünyanın birçok noktasından çekilen her fotoğrafın anlamlı ve etkileyici olduğunu ifade eden Vali Yazıcı, “Haber” kategorisinde Qusay Nour’un “Suriye’de Rejimin Saldırıları”, “Yaşam” kategorisinde Fikret Delal’in “Rize’de Teleferikle Ulaşım” ile “Spor” kategorisinde Muhammet Gencebay Gür’ün “Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı” başlıklı fotoğraflarını beğendi.

AA’nın fotoğraflarını çok beğendiğini vurgulayan  Vali Yazıcı, özveriyle çalışan, dünyanın dört bir yanında haber, fotoğraf ve görüntü üreten AA çalışanlarını kutladı, işlerinde başarılar diledi.
GERÇEK HAYAT HİKAYELERİ VAR
AA’nın, her dönemde güvenilir bir haber kaynağı olduğunu ifade eden Vali Yazıcı, ” Bu özel fotoğraflarda hüzün ve duygu yansıması yoğun bir şekilde karşımıza çıkıyor. Fotoğraflar içerisinde yüreğimizi burkan, bizi hüzünlendiren gerçek hayat hikâyeleri var. “şeklinde konuştu.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.