VALİ YAZICI: "TERÖRE KARŞI AZİM VE KARARLILIK İLE MÜCADELE EDİLECEK" | Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

VALİ YAZICI: “TERÖRE KARŞI AZİM VE KARARLILIK İLE MÜCADELE EDİLECEK”

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’un da aralarında bulunduğu Balıkesir Protokolü Suriye’nin kuzeyindeki terör hedeflerine yönelik yürütülen Fırat Kalkanı Harekâtı’na katılan ve El-Bab bölgesinde bombalı araç patlaması sonucu yaralanan Piyade Uzman Çavuş Rıza Gül’ü tedavi gördüğü Balıkesir Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi’nde ziyaret etti. Ziyarette Vali Ersin Yazıcı, Garnizon ve 9. Ana Jet Üs Komutanı Hava Pilot Tuğgeneral Kemal Turan ve Balıkesir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kerim Özdemir yer aldı. Piyade Uzman Çavuş Rıza Gül ile bir süre sohbet eden ve acil şifalar temennisinde bulunan Başkan Uğur, tedavisi devam eden gazinin sağlık durumu hakkında doktorlardan bilgi aldı.

VALİ YAZICI: “TERÖRE KARŞI AZİM VE KARARLILIK İLE MÜCADELE EDİLECEK”

Ziyaret sırasında yaptığı açıklamada; Türkiye’nin terörle mücadelesinin mutlaka ama mutlaka başarıyla sonuçlanacağını ifade eden Vali Yazıcı, “Terörle olan mücadelede her türlü meşruiyetimiz vardır. Her türlü üstünlüğümüz vardır. Azim ve kararlılıkla bu mücadele yapılacaktır. Rabbim birliğimizi beraberliğimizi daim etsin. Devletimize milletimize zeval vermesin.  Devlet de millet de şehit ve gazilerimizle beraberdir. Birlik ve beraberliğimizi muhafaza ettikçe istikbalimiz bu günlerimizden çok daha aydınlık çok daha parlak olacaktır. Bu ülkenin mutluluğu, huzuru, güveni, istikrarı, istikbali ve istiklali için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Başkan Uğur da; ülkemizin birliği ve dirliği için mücadele verirken şehit olan askerlerimize Allah’tan rahmet geride kalanlarına sabırlar dileyerek yaralanan güvenlik güçlerimize de acil şifalar diledi.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.