VALİ YAZICI MARMARA İLÇESİNİ ZİYARET ETTİ | Bandırmanın Sesi
ANKET
foto-deniz1

VALİ YAZICI MARMARA İLÇESİNİ ZİYARET ETTİ

Paylaş
 
Vali Ersin Yazıcı, Marmara ilçesinde yatırımları yerinde görmek için inceleme gezisi gerçekleştirdi.
Vali Ersin Yazıcı, yapımı devam eden kamu yatırımlarını yerinde inceleyerek yürütülen çalışmalarla ilgili Marmara Kaymakamı Mehmet Tunç’tan bilgi aldı.
DAHA İYİ HİZMETİN TAKİPÇİSİYİM
Vali Yazıcı, incelemeleri sırasında yaptığı açıklamada, Balıkesir’de inşaatı devam eden kamu yatırımlarının bir kısmının bitme aşamasında olduğunun bir kısmının da inşaatının hızlı bir şekilde devam ettiğini belirtti. Kentte çok güzel çalışmaların yapıldığını ve yapılmaya devam ettiğini ifade eden Vali Ersin Yazıcı, “Bugün inşaatı devam eden kamu yatırımlarını yerinde görmek istedik. İlimizdeki kamu hizmetleri düzenli bir şekilde devam ediyor. Buralardaki devlet yatırımlarımızı ve gelinen safhayı yerinde görmek, varsa yaşanan sıkıntıları çözmek, vatandaşlarımızın talep ve şikayetlerini yerinde dinlemek üzere inceleme gezisi gerçekleştiriyorum. Devletin temsilcisi olarak vatandaşımıza verilen hizmetlerin en iyi şekilde yürütülmesi, aksaklıkların giderilmesi ve daha iyi hizmet verilmesinin takipçisiyim.” ifadelerini kullandı.
HER ŞEY BALIKESİR İÇİN
Balıkesir genelinde yürütülen faaliyetlerin yoğun bir şekilde devam ettiğini söyleyen Vali Yazıcı, “Bütün çalışmalarımızı vatandaş odaklı hizmet anlayışıyla yerine getiriyoruz. Her şey vatandaşımızın ihtiyacını ve yaşam kalitesini artırmak içindir. Balıkesir’in daha güzel yerlere gelebilmesi için halkımızın desteğiyle elimizden ne geliyorsa Valilik olarak yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz. “dedi.
Vali Ersin Yazıcı, yaptığı incelemelerde gördüğü aksaklıkların giderilmesi ve inşaatların zamanında bitirilip hizmete konulması konusunda uyarılarda bulundu.
Vali Yazıcı ve beraberindeki heyet, Saraylar Anadolu İmam Hatip Lisesi, Marmara İlçe Emniyet Müdürlüğü yeni hizmet binası inşaatlarını gezip yerinde incelemelerde bulunarak yatırımların son durumları hakkında yetkililerden bilgi aldılar.

Bir önceki yazımız olan 2018 Bandırma Festival Programı Belli Oldu! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
ANKET

BANDIRMA'DA BELEDİYE BAŞKANI KİM OLMALI?

  • AV. TOLGA TOSUN (19%, 1.059 Oylar)
  • UZAY KESKİN (18%, 1.035 Oylar)
  • BURAK BAHADIR TUZLU (16%, 923 Oylar)
  • METİN OK (16%, 899 Oylar)
  • DURSUN MİRZA (13%, 732 Oylar)
  • CEMAL ÖZTAYLAN (9%, 485 Oylar)
  • AYDIN ÖZEN (7%, 375 Oylar)
  • OZAN ONUR (2%, 133 Oylar)

Toplam oy veren: 5.858

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

AK PARTİ BELEDİYE BAŞKANI ADAYI KİM OLMALI?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
ozen hyundai doga-koleji-bandirma yemtar
saloni
perema2014 soylu
bandirma-com-tr gumuskonak kutlu-creative-bandirma-web-tasarim
birge cilev eken-hotel dOnce
otel10com
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.