VALİ YAZICI İDARECİLER GÜNÜ NEDENİYLE YEMEK DÜZENLEDİ | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

VALİ YAZICI İDARECİLER GÜNÜ NEDENİYLE YEMEK DÜZENLEDİ

Paylaş
 
Balıkesir’de görev yapan mülki idare amirleri ile eşleri, “10 Ocak İdareciler Günü” nedeniyle Vali Ersin Yazıcı ile Bayan Yazıcı’nın ev sahipliğinde düzenlenen yemekte bir araya geldi.

Düzenlenen yemeğe Balıkesir’de görev yapan Vali Yardımcıları ile 20 İlçe Kaymakamı eşleri ile birlikte katıldı.

AZİM VE ŞEVKLE ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ
Programda ilk olarak söz alan Kepsut Kaymakamı Murat Atıcı, Mülki İdare mesleğinin öneminden ve onurundan bahsederek, “Balıkesir’de görev yapan tüm meslektaşlarımız bundan önce olduğu gibi bundan sonra da Sayın Valimiz önderliğinde azim ve şevkle çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.
HER ZAMAN DESTEK VERDİLER
Vali Yardımcısı İsmail Demirhan da, Vali Yazıcı ile Bayan Yazıcı’nın, kendilerine ve eşlerine her zaman destek olduğunu belirterek, İdareciler Günü vesilesiyle düzenlenen yemekte bulunmaktan dolayı meslektaşlarıyla birlikte mutluluk duyduklarını söyledi.
EN ÖNEMLİ VAZİFEMİZ….
Vali Yazıcı ise programda yaptığı konuşmada, “Değerli Meslektaşlarım’ diye hitap ettiği Mülki İdare Amirleri’nin “10 Ocak İdareciler Günü”nü kutlayarak, Balıkesir’in idaresinde devlet adına fedakârca görev yapan meslektaşları ile bir araya gelmekten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
“Mülki idare amirleri olarak vatandaşlarımızın her zaman yanındayız” diyen Vali Yazıcı, “Mülki idare amirlerimiz, toplumumuzun tüm kesimlerinin sorunlarını, dertlerini dinleyen görevlilerdir. Bu anlamda tüm görev yaptığımız yerlerde bütün arkadaşlarımız, vali yardımcısı arkadaşlarımız, kaymakamlarımız bu hassasiyetle görev yapmalıdırlar. Devletimizi temsil eden idarecilerimiz, devlet ile vatandaşlarımız arasındaki bağları güçlendirme görevini üstlenmişlerdir. Ülkemizin yarınlara daha güçlü bir ülke olarak girmesine katkı sağlayacak şekilde çalışmalıyız. Vatandaşlarımızın kendisini huzur ve güven içinde hissetmesini temin etmek, ihtiyaçlarını, zamanında, onları rahatsız etmeden giderebilmek ve devletimizin şefkatini, hoşgörüsünü ve adaletini kendilerine hissettirmek en önemli vazifemizdir.”şeklinde konuştu.

10 Ocak İdareciler Günü’nü kutlayan Vali Yazıcı,”2018 yılının 2017 yılına oranla hem Balıkesir için hem ülkemiz hem de dünya için daha iyi bir yıl olması temennisinde bulunarak, bu mesleğe emeği geçmiş büyüklerimizi ve şehitlerimizi anıyoruz.”diye konuştu.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA DEPREM HABERLERİ SON DAKİKA! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.