foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

VALİ YAZICI: HER ÖĞRETMENE BİR FİDAN

ERSİN YAZICI
Paylaş
 
Vali Ersin Yazıcı’nın katılımıyla 24 Kasım Öğretmenler Günü kapsamında ”Her Öğretmene Bir Fidan” dikimi gerçekleştirildi.

Balıkesir Orman Bölge Müdürlüğü ve Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile Balya Hacı Hüseyin Mahallesinde gerçekleştirilen programa Vali Ersin Yazıcı, Orman Bölge Müdürü Metin Kırcı, İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Yıldız ile diğer ilgililer, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

ÖĞRETMENLERİMİZE ARMAĞAN EDİYORUZ
24 Kasım Öğretmenler Günü anısına fidan dikiminin ardından bir açıklama yapan Vali Ersin Yazıcı, “Balıkesir’de görev yapan öğretmenlerimiz adına bir fidan diktik. Bugün Orman Bölge Müdürlüğümüz ile birlikte günün anısına 15 bin civarında ağaç dikiyoruz ve artık burası da ’24 Kasım Öğretmenler Günü Ormanı’ olacak. Burada olmaktan dolayı çok memnunum. Bilindiği üzere ilk emri ‘oku’ olan bir medeniyetin mensupları olarak öğrenmenin, dolayısıyla öğretmenlerin ayrı bir yeri, ayrı önemi bulunmaktadır. Öğretmenlerimiz adına tahsis ettiğimiz alana fidan dikerek hem doğayı ağaçlandırıyoruz hem de geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı özenle yetiştirerek geleceğe hazırlayan öğretmenlerimize armağan ediyoruz. Bu etkinlik Orman Genel Müdürlüğü tarafından tüm illerde uygulanacak ve Türkiye genelinde 1 milyon fidan dikilecek. Oluşturduğumuz bu ormanın ilimize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2018 başlıklı makalemizde Bandırma yeni yıl programları, Bandırma Yılbaşı Programları ve bandırma yılbaşında sahne alacak sanatçılar hakkında bilgiler verilmektedir.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.