VALİ YAZICI: HALKLA İÇ İÇE YAN YANA HİZMETİ ESAS BİLDİK | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

VALİ YAZICI: HALKLA İÇ İÇE YAN YANA HİZMETİ ESAS BİLDİK

Paylaş
 
Balıkesir’de göreve geldiği günden bu yana sürekli halkla iç içe olan Vali Ersin Yazıcı, Savaştepe ilçesi Karaçam Mahallesinde vatandaşlarla bir araya geldi.

Vali Ersin Yazıcı, beraberinde Savaştepe Kaymakamı Fikret Zaman, Savaştepe Belediye Başkanı Turhan Şimşek ile birlikte Karaçam Mahallesini ziyaret etti.

TİTİZ BİR ÇALIŞMA YÜRÜTÜYORUZ
Mahalle meydanındaki kahvehanede vatandaşlarla bir araya gelen Vali Ersin Yazıcı, “İlin valisi olarak şehir merkezi ve ilçelerimiz kadar kırsal alanlarımıza da aynı özeni gösteriyor, verilen hizmetlerin en kaliteli şekilde sunulması, varsa ortaya çıkan aksaklıkların giderilmesi yolunda titiz bir çalışma yürütüyoruz.” dedi.
GEREKEN DESTEĞİ VERİYORUZ 
Vali Ersin Yazıcı, devletin her zaman vatandaşının yanında olduğunu ifade ederek, vatandaşın sorunlarını çözmek için gereken desteği verdiklerini söyledi. Vatandaşların öneri ve taleplerini dinlemek için ziyaretlerde bulunduğunu ifade eden Vali Yazıcı, “Amacımız halkımızın sorununu çözebilmek, derdine derman olabilmek. Bizim derdimiz millete hizmet etmek. Heyecan ve şevkle çalışmaya, milletimize hizmet etmeye devam edeceğiz. Gayemiz, var gücümüzle, vatandaşımıza hizmet etmektir.”dedi.

SORUNLARIN ÇÖZÜMÜ İÇİN GEREKLİ ÇALIŞMALARI YAPIYORUZ
Gittiği kahvede Karaçamlıların yoğun ilgisiyle karşılaşan Vali Yazıcı ve beraberindekiler, vatandaşlarla sıcak ve samimi bir ortamda sohbet ederek karşılıklı çay içti. Çay sohbetinde sorunları tek tek dinleyen Vali Yazıcı, “Halkımızın dile getirdikleri sorunların çözümü için gerekli çalışmaları yapıyoruz.”dedi.
Ziyaretinden memnuniyet duyan mahalle sakinleri Vali Ersin Yazıcı’ya teşekkür ettiler.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA DEPREM HABERLERİ SON DAKİKA! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.