VALİ YAZICI: HALKIMIZ HER ŞEYİN EN GÜZELİNE VE EN İYİSİNE LAYIK | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
tolga tosun

VALİ YAZICI: HALKIMIZ HER ŞEYİN EN GÜZELİNE VE EN İYİSİNE LAYIK

Paylaş
 
Vali Ersin Yazıcı, Gönen ilçesinde yapımı devam eden SGK Hizmet Binası, Vergi Dairesi Hizmet Binası, Karşıyaka ASM Merkezi ve KYK Öğrenci Yurdu inşaat alanlarında incelemelerde bulundu.

Beraberinde Kaymakam Faruk Bekarlar ve Belediye Başkanı Hüseyin Yakar ile birlikte inşaat alanlarında incelemelerde bulunan Vali Yazıcı, yetkililerden çalışmalar ile ilgili bilgi aldı. Vali Yazıcı, yeni kamu binalarının en kısa sürede bitirilerek hizmete açılması için çalışmaların sürdüğünü ve firmadan işçiliğe önem verilmesini istedi.

DAHA İYİ HİZMET VERİLMESİNİN TAKİPÇİSİYİM
Vali Yazıcı, yaptığı açıklamada, Balıkesir’de inşaatı devam eden kamu yatırımlarının bir kısmının bitme aşamasında olduğunun bir kısmının da inşaatının hızlı bir şekilde devam ettiğini belirtti. Kentte çok güzel çalışmaların yapıldığını ve yapılmaya devam ettiğini ifade eden Vali Ersin Yazıcı, “Bugün inşaatı devam eden Gönen ilçemizdeki kamu yatırımlarını yerinde görmek istedik. İlimizdeki kamu hizmetleri düzenli bir şekilde devam ediyor. Buralardaki devlet yatırımlarımızı ve gelinen safhayı yerinde görmek, varsa yaşanan sıkıntıları çözmek, vatandaşlarımızın talep ve şikâyetlerini yerinde dinlemek üzere inceleme gezisi gerçekleştiriyorum. Devletin temsilcisi olarak vatandaşımıza verilen hizmetlerin en iyi şekilde yürütülmesi, aksaklıkların giderilmesi ve daha iyi hizmet verilmesinin takipçisiyim. Her açıdan daha gelişmiş ve yaşanılabilir bir Balıkesir, hepimizin ortak paydası.” ifadelerini kullandı.

AKSAKLIKLARIN GİDERİLMESİ UYARISINDA BULUNDU
Vali Ersin Yazıcı, yaptığı incelemelerde gördüğü aksaklıkların giderilmesi ve inşaatın zamanında bitirilip hizmete konulması konusunda uyarılarda bulundu.

YAPILAN HİZMETLERİN TAMAMI VATANDAŞ ODAKLIDIR
Vali Ersin Yazıcı, Balıkesir halkının her şeyin en güzeline ve en iyisine layık olduğunu belirterek, ” Yapılan hizmetlerin tamamı vatandaş odaklıdır. Yani vatandaşımıza en iyi ve en güzel hizmeti vermeyi arzu ediyoruz. Bu bakımdan Devletimiz Balıkesir’e her alanda büyük yatırımlar yapmaktadır. ” dedi.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA BUGÜN SU KESİNTİSİ YAPILACAK!!! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.