VALİ YAZICI FABRİKALARI ZİYARET EDİYOR | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

VALİ YAZICI FABRİKALARI ZİYARET EDİYOR

Paylaş
 
Vali Ersin Yazıcı, kentin önemli sanayi kuruluşlarından olan iki fabrikayı ziyaret etti.

Vali Ersin Yazıcı, Balıkesir Organize Sanayi Bölgesinde TRIMline Modüler Bölme Duvar ve Ahşap Sistemleri ile Yarış Kabin Sanayi ve Ticaret A.Ş.’yi ziyaret ederek, yapılan üretim çalışmaları hakkında bilgi aldı.
Fabrikaları gezerek işçilerle bir süre sohbet eden Vali Ersin Yazıcı, fabrikadaki ürünlerin üretim aşamalarını yerinde inceledi.

ÇALIŞMALAR HIZLA DEVAM EDİYOR
Balıkesir OSB’yi sadece Balıkesir için değil, bölgeye hizmet verecek, bölgenin çevresindeki tarımsal üretimi ve sanayi potansiyelini buluşturacak bir merkez olarak düşünülmesi gerektiğini vurgulayan Vali Yazıcı, “Gerek alanı, gerek genişliği, gerekse de sahip olduğu derinliği itibarıyla bunu karşılayacak bir altyapı zenginliğine sahip. Temel altyapı ve diğer çalışmalar hızla devam ediyor ama tabii ki daha çok tanıtıma, daha çok ve hızlı bir yaygınlaşmaya ihtiyacımız var. Bir şehrin gelişmesi kalkınması birlik ve beraberlikten geçer.” dedi.

ÜRETİCİLERİMİZİN YANINDAYIZ
Balıkesir’in üretmeye, daha çok katma değer sağlamaya, istihdam oluşturmaya büyük önem vermesi gerektiğini belirten Vali Yazıcı, çalışan, üreten, istihdam sağlayan sanayici ve işadamlarının her zaman yanında olacaklarını ve her türlü desteği vereceklerini kaydetti.

İŞÇİLERLE BİRLİKTE YEMEK YEDİ
Fabrika gezisi boyunca her iki fabrikanın sahibi Fevzi Ender Karabacak ile Nazmi Yarış’tan ve üretim alanındaki teknik ekipten bilgiler alan Vali Yazıcı sık sık işçilerle sohbet etti. Vali Yazıcı üretimleri yakından incelerken işçilerle de öğle yemeğinde bir araya geldi.
Vali Ersin Yazıcı, fabrikalardaki incelemelerin ardından Türkiye ekonomisine ve Balıkesir istihdamına katkı sağladıkları için firma yetkililerine teşekkür ederek çalışanlarında başarılar ve hayırlı işler diledi.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA BUGÜN SU KESİNTİSİ YAPILACAK!!! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.