VALİ TUNCAY SONEL ZİYARETLERE BAŞLADI | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

VALİ TUNCAY SONEL ZİYARETLERE BAŞLADI

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Bandırma’da geçen yıl kaymakamlık yaptıktan sonra Tunceli’ye vali olan Tuncay Sonel Bandırmalılara selamını iletti. Tuncay Sonel gazetemize yaptığı açıklamada:

“Tunceli’de İlk ilçe ziyaretimiz;beraberimde Jandarma Bölge Komutanımız ve Emniyet Müdürümüzle birlikte Pülümür’deyiz. Kaymakamlığımızı ziyaret ile başladık.Daha sonra Adliyemizi, Belediyemizi, Emniyetimizi, Jandarmamızı, Sağlık Teşkilatımızı ve Hükümet Konağındaki birimlerimizi ziyaret ettik. Pülümür ziyaretimizde esnaflarımıza, şehit ailelerimiz ile engeli olan ailelerimizin de evlerine giderek onlara hal hatır sorduk. Kahraman komandolarımız ve Kahraman özel harekatçılarımızla akşam yemeğinde beraber olduk. Jandarma Asayiş Bölük Komutanlığımıza da uğrayarak mevzideki kahramanlarımıza kolaylıklar diledik. Tüm güvenlik güçlerimizin Allah yar ve yardımcısı olsun. Pülümür ziyaretimizde misafirperverlikleri için Kıymetli Kaymakamımız nezdinde yöre halkımıza teşekkür ediyorum.” dedi

19895106_1574273205951473_3948267083320689935_n

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.