VALİ ŞILDAK'TAN TEKNOKENT'E ZİYARET - Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

VALİ ŞILDAK’TAN TEKNOKENT’E ZİYARET

Paylaş
 
google haberlerde takip et
Balıkesir Valisi Hasan Şıldak Balıkesir Üniversitesi Teknokent’i ziyaret ederek, Teknokent Yönetim Kurulu Başkanı Balıkesir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İlter Kuş’tan Teknokent’in gelişim süreci ve hedefleri hakkında bilgiler aldı.
Ziyaret ve inceleme programına Vali Hasan Şıldak’ın yanı sıra Milletvekilleri Adil Çelik, Belgin Uygur, Yavuz Subaşı, Mustafa Canbey, Pakize Mutlu Aydemir, Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Cumhuriyet Başsavcısı Alpaslan Kaplan, Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanı Ertem Küçük, İl Emniyet Müdürü Hasan Onar, İl Jandarma Komutanı J. Kd. Alb. Tarık Hekimoğlu, Adalet ve Kalkınma Partisi İl Başkanı Ekrem Başaran ve Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Ekrem Gökay Yüksel katıldı.
Teknokent Yönetim Kurulu Başkanı BAÜN Rektörü Prof. Dr. İlter Kuş ziyaret programında bilgilendirmede bulunurken, Teknokent’in üniversite-şehir, üniversite-sanayi iş birlikleri bağlamında önemli bir görevi yerine getirdiğini belirtti. Yoğun ilgiyle kısa sürede farklı sektörlerden çok sayıda girişimci ve firmanın Teknokent bünyesinde faaliyete geçtiğini de dile getirdi. Teknokent Genel Müdürü Öğr. Gör. Burcu Aydemir’in eşliğinde Teknokent’te yer alan firmaların da ziyaret edildiği program sonunda Rektör Prof. Dr. İlter Kuş, ziyaretleri ve ilgileri nedeniyle Vali Şıldak’a teşekkür etti.

Bir önceki yazımız olan BALIKESİR'DE MARKALAŞMA YOLUNDA GÜÇ BİRLİĞİ başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.