VALİ ŞILDAK'IN YOĞUN CUMARTESİ PROGRAMI | Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

VALİ ŞILDAK’IN YOĞUN CUMARTESİ PROGRAMI

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Göreve başladığı günden bu yana yoğun ziyaret programları devam eden Vali Hasan Şıldak’ı bugün ilk olarak  Şehit yakınları ziyaret etti. Şehit yakınlarıyla bir arada olmaktan büyük  mutluluk duyduğunu ifade eden Vali Şıldak’ı ardından MÜSİAD Bandırma Şube Başkanı Ali Şengül, Başkan Yardımcısı Cemal Gümüş ile Serhat Barış, Yasa Dinlenme Tesisleri Sahibi Nuri Yasa ve Emekli Hüseyin Aziz ile Uğur-Nilgün Aziz ziyaret etti.ler. Misafirleriyle bir süre görüşen Vali Şıldak ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Ardından, Vali Şıldak kendisine önceki günlerde hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kooperatifi Başkanı Erol Ayvaz, Balıkesir Genç İşadamları Derneği Başkanı Emrah Bilcanlı, Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Metin Mengüç,  Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Balıkesir Şube Başkanı Erdem Özer, Türkiye Gençlik Vakfı Balıkesir İl Temsilcisi Beşir Islak ve Milli Sporcu İsmail Akçay’a iade-i ziyarette bulundu.

Bir önceki yazımız olan 5 GÜNDE 120 BİN 695 KİŞİYE HAYAT KİMLİKLERİYLE KOLAY! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.