VALİ ŞILDAK'IN YILBAŞI MESAİSİ - Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

VALİ ŞILDAK’IN YILBAŞI MESAİSİ

Paylaş
 
google haberlerde takip et
Vali Hasan Şıldak yılın son akşamında Emniyet, Jandarma ve Sağlık birimlerini ziyaret ederek görevi başındaki personelin yeni yılını kutladı.
Huzur ve güven ortamının yılbaşı akşamında da sağlanması ve  koronavirüs kapsamında alınan tedbirlerin uygulanması için görevi başında olan personeli ziyaretlerinde Vali Şıldak’a İl Emniyet Müdürü Hasan Onar, İl Jandarma Komutanı J. Kd. Alb. Tarık Hekimoğlu ve İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Serkan Kadir Keskin eşlik etti.
Vali Şıldak inceleme ve ziyaretlerini 112 Acil Çağrı Merkezinde sonlandırırken yaptığı açıklamada; “Yeni yıla dakikalar kala emniyet, jandarma ve sağlık personelimizi görev yerlerinde ziyaret ettik, yeni yıllarını tebrik ettik. Bütün ilçelerimizle birlikte İlimizde alınan tedbirler sayesinde huzur ve güven ortamı hakim. Yeni yıla Balıkesir olarak huzurlu ve sakin ulaşıyoruz. Saat 21.00 itibariyle başlayan sokağa çıkma kısıtlaması ve diğer tüm tedbirlere vatandaşlarımız uyuyorlar, vatandaşlarımıza çok teşekkür ediyorum.
Burada belirtmemiz gereken vaka sayılarında yaşanan düşüşün devamlılığın sağlanabilmesi için vatandaşlarımızın kurallara uymaya devam etmesi gerektiğidir. Rehavete kapılmadan  gerek kısıtlamalar süresince gerekse hafta içi gündüz saatlerinde her türlü kalabalık ortamdan uzak durarak maske – mesafe ve hijyen kurallarına riayet edilmesi çok önem taşıyor. İlimizdeki bu iyiye gidişi 2021 yılında daha da güçlü hale getirelim. Vaka sayılarımız, vefat eden vatandaşlarımızın sayısı azalsın istiyoruz. Bu saat itibariyle görevi başında bulunan bütün personelimize güvenlik birimlerimize, sağlık teşkilatımıza, itfaiyemize, AFAD birimlerimize teşekkür ediyoruz. Bu vesile ile bütün vatandaşlarımıza da  hayırlı seneler diliyorum. 2020’de yaşanan başta salgın hastalık olmak üzere bütün olumsuzlukları geride bırakarak çok daha güzel ve sağlıklı bir 2021 yılı diliyorum. Herkesi sevgiyle saygıyla muhabbetle selamlıyorum.” diye konuştu.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMASPOR 2-0 ALTAY başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.