VALİ ŞILDAK KAMU KURUMU ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR | Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

VALİ ŞILDAK KAMU KURUMU ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

Paylaş
 
google haberlerde takip et
Vali Hasan Şıldak çalışmaları yerinde incelemek ve bilgi almak amacıyla kurum ziyaretlerine devam ederken bugünkü programı kapsamında ilk olarak Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürlüğünü ziyaret etti.
Ziyaretinde Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürü Sertaç Solgun, İl Emniyet Müdür Yardımcısı Aydın Zeybek, Özel Harekât Şube Müdürü Mesut Emre Altıntaş tarafından karşılanan Vali Şıldak’a, İl Emniyet Müdürü Hasan Onar ve İl Jandarma Komutanı J. Kd. Alb. Tarık Hekimoğlu eşlik etti.
Çalışma ve eğitim alanlarında incelemelerde bulunarak Müdür Solgun’dan bilgi alan Vali Şıldak, atış poligonunda ve sahada eğitim gören Özel Harekat öğrencilerinin eğitimlerine de katıldı.
Öğrencilere eğitimlerinde başarılar dileyen Vali Şıldak; “Sizler; gerekirse vatan için canınızı hiçe sayacak çok kutsal bir mesleği yapmak için burada eğitim görüyorsunuz. En hassas yerdesiniz, ama bu azminizle başarılı olacağınızdan hiç şüphem yok. Gösterdiğiniz bu cesaret dolu eğitimlerinizde kıymetli Polis Teşkilatımızın önemli neferlerinden biri olacaksınız. Allah yardımcınız olsun.” dedi.
Programı kapsamında ziyaretlerine devam eden Vali Şıldak; Defterdarlık, Vergi Dairesi Başkanlığı, Karayolları 141. Şube Şefliği ve son olarak İl Göç İdaresi Müdürlüğünü ziyaret ederek kurumların yetkililerinden çalışmalar hakkında bilgi aldı. Ziyaretlerinde büroları tek tek gezerek personel ile tanışan Vali Şıldak kendilerine çalışmalarında başarılar diledi.

Bir önceki yazımız olan "CEVİZ FİDANI YETİŞTİRİCİLİĞİ İÇİN HEDEFİMİZ KÜRESEL ÜRETİME ÖNCÜLÜK ETMEK" başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.