VALİ ŞILDAK EDREMİT'TE - Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

VALİ ŞILDAK EDREMİT’TE

Paylaş
 
google haberlerde takip et
Vali Şıldak Güney Marmara Kalkınma Ajansı (GMKA) Yönetim Kurulu Toplantısına katılmak ve bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Edremit’teydi.

Çanakkale Valisi İlhami Aktaş başkanlığında Edremit Adrina Otel’de gerçekleştirilen GMKA toplantısının ardından Şıldak Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan’a iade-i ziyarette bulundu.

Edremit’te gerçekleştirdiği programına Kaymakamlığı ziyarette bulunarak devam eden Şıldak Kaymakamlık birimlerini de gezip personele çalışmalarında başarılar diledi.

Kaymakamlık ziyareti sırasında İl Emniyet Müdürü Hasan Onar’ın da kendisine eşlik ettiği Vali Hasan Şıldak’ın Başkanlığında bir toplantı gerçekleştirildi. Toplantıda ilçenin asayiş ve güvenlik konuları başta olmak üzere İlçedeki pandemi durumu da kapsamlı olarak değerlendirildi.

İlçenin son bir yıllık asayiş olaylarının incelenerek analizinin yapıldığı toplantıda Vali Şıldak Körfez bölgesinde huzur ve güvenliğin en iyi düzeye çıkarılması için kararlılıkla çaba gösterilmesi, her türlü suç ve suç unsuruyla tavizsiz şekilde mücadele edilmesi talimatını verdi.

Bir önceki yazımız olan BALIKESİR OSB'DE DEV ADIMLAR başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.