VALİ HASAN ŞILDAK'TAN TÜGVA'YA İADE-İ ZİYARET | Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

VALİ HASAN ŞILDAK’TAN TÜGVA’YA İADE-İ ZİYARET

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Balıkesir valisi Hasan ŞILDAK, TÜGVA Balıkesir İl yönetimine iadeyi ziyarette bulundu.

Ziyaret toplantı şeklinde başladı. Yapılan çalışmalar vali beye brifing edildi. Ortaokul, lise, üniversite, kadın – aile, çalışan gençlik gibi hedef kitle bazlı çalıştıklarını ifade eden il başkanı Beşir ISLAK şöyle devam etti, “Her yaş gurubunun ihtiyaç ve isteklerini belirleyip ona göre çalışmalar yapıyoruz. Amacımız gençlerin potansiyellerini keşfetmesini sağlamak ve bu potansiyellerini maddi manevi desteklemek.”

Gençlik çalışmalarının çok değerli olduğunu ifade eden vali Hasan ŞILDAK, “Ülke olarak genç nüfus oranımız diğer ülkelere göre çok fazla, bu da bir övünç kaynağı. Yapmamız gereken niceliğimizi nitelikli hale getirmek, bunun için bütün gençlere ulaşmak onların önünü açmak gerekiyor. Tügva da bütün gençlere ulaşmaya çalışıyor, ulaşıyor da, yapılan faaliyetleri yakinen takip ediyorum. Yaptığınız çalışmalara valilik olarak her zaman katılmak ve katkı sağlamak isteriz.” dedi.

Yapılan toplantının ardından vakıf binası gezildi, masa tenisi oynandı, ahşap yakıldı ardından hatıra fotoğrafı çekildi.

Bir önceki yazımız olan EKİPLER ÇINARLI MAHALLESİNDE TEMİZLİK ÇALIŞMASI GERÇEKLEŞTİRDİ başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.