VALİ HASAN ŞILDAK MARMARA İLÇESİNİ ZİYARET ETTİ | Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

VALİ HASAN ŞILDAK MARMARA İLÇESİNİ ZİYARET ETTİ

Paylaş
 
google haberlerde takip et
İlçeleri tanımak ve çalışmaları yerinde incelemek için ziyaretlerine devam eden Vali Hasan Şıldak programı kapsamında bugün de ada ilçemiz Marmara’daydı.

Kaymakamlık ziyareti ile başlayan programda Vali Şıldak’a; İl Emniyet Müdürü Hasan Onar, İl Jandarma Komutanı J. Kd. Alb. Tarık Hekimoğlu, Sahil Güvenlik Güney Marmara Grup Komutanı Yrb.Umut Yavaş, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Sadullah Özel, Orman Bölge Müdürü Birol Dündar, İl Tarım ve Orman Müdürü Kurtuluş Candan, YİKOB Yatırım İzleme Müdür V. Mustafa Fatih Koç, İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Yıldız, İl Sağlık Müdürü Dr. Fevzi Yavuzyılmaz ve Bandırma Orman İşletme Müdürü Taner Nişancı eşlik etti. Burada Vali Şıldak ve beraberindeki heyet; Marmara Kaymakamı Göksel Yüksel, Marmara Belediye Başkanı Süleyman Aksoy, İlçe Emniyet Amiri Uğur Balcı ve İlçe Jandarma Komutanı J.Asb.Kd.Bçvş. İrfan Okur ile daire amirleri tarafından karşılandı.

Kaymakamlık ziyaretinde personel ile tanışan Vali Şıldak, ziyaret programı kapsamında Kaymakam Yüksel’den ilçe ile ilgili bilgi aldı. Aile Sağlığı Merkezi ve Marmara Belediye Başkanlığını da ziyaret eden Vali Şıldak, Bölge ve İl Müdürlerinin katılımıyla İlçe kurum yöneticileri ile bir araya gelerek değerlendirme toplantısı yaptı.
Vali Şıldak ziyareti dolayısıyla muhtarlarla da bir araya gelerek talep ve ihtiyaçlarını dinlemek amacıyla toplantı gerçekleştirdi.
İlçede kamu kurumları tarafından yürütülen yatırım çalışmalarında da incelemelerde bulunan Vali Şıldak, özel sektör işletmeleriyle esnafı da ziyaret etti. Pandemi tedbirlerine dikkat çekerek, hayırlı kazançlar diledi, vatandaşlarla sohbet etti.

Bir önceki yazımız olan DEPO AVM'DEN UCUZLUK KAMPANYASI başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.