UYUŞTURUCU MADDELERİ KARIN VE AYAKLARINA SARMIŞLAR | Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

UYUŞTURUCU MADDELERİ KARIN VE AYAKLARINA SARMIŞLAR

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Bitlis’te düzenlenen operasyonlarda peynir bidonlarında ve şahısların karın ve ayaklarına sarılı şekilde uyuşturucu madde ele geçirildi.

Bitlis Emniyet Müdürlüğü ekiplerince düzenlenen operasyonlarda peynir bidonlarında ve şahısların karın ve ayaklarına sarılı vaziyette büyük miktarda uyuşturucu madde ele geçirildi.

Bitlis Valiliğinden yapılan açıklamada, 23 Ocak ile 9 Şubat 2017 tarihleri arasında uyuşturucu madde ticareti yapan ve uyuşturucu madde kullanan şahıslara yönelik operasyonlar yapıldığı bildirildi.

bitlis-te-uyusturucu-operasyonu-karin-ve-9247419_1921_300

OPERASYONLARDA 13 KİŞİ TUTUKLANDI

Açıklamada, “19 olaya müdahale edilmiş, bu olaylarda toplam 23 şahsa adli işlem yapılmış, yakalanan şahıslardan 13’ü ise sevk edildikleri adli mercilerce tutuklanmıştır. Yapılan çalışmalarda 5 kilo 873,83 gram eroin, 9,32 gram esrar, 1 kilo 280,52 gram metamfetamin ve 15 adet sentetik uyuşturucu madde ele geçirilmiştir.”

“Yine görevlilerimizce aynı tarihler arasında gerçekleştirilen kaçakçılık faaliyetlerine yönelik olarak 12 olaya müdahale edilmiş, bu olaylarda toplam 18 şahıs yakalanmış, yapılan çalışmalarda 52 bin 390 paket kaçak sigara ve 1 adet sahte çek ele geçirilmiştir. İlimiz ve çevresinde suç ve suçlulara karşı yürüttüğümüz kararlı mücadelemiz devam edecektir” denildi.

bitlis-te-uyusturucu-operasyonu-2-9247419_o

bitlis-te-uyusturucu-operasyonu-3-9247419_o

Bir önceki yazımız olan İDO AVŞA SEFERLERİNE NE ZAMAN BAŞLIYOR? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.