UYUŞTURUCU MADDE TİCARETİ YAPMAK SUÇUNDAN 9 KİŞİ TUTUKLANDI..! - Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

UYUŞTURUCU MADDE TİCARETİ YAPMAK SUÇUNDAN 9 KİŞİ TUTUKLANDI..!

Paylaş
 
google haberlerde takip et

UYUŞTURUCU MADDE TİCARETİ YAPMAK SUÇUNDAN

9 KİŞİ TUTUKLANDI..!

Kilis başta olmak üzere 4 ilde eş zamanlı düzenlenen operasyonda“Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak ” suçundan 9 kişi tutuklandı.

Kilis Cumhuriyet Başsavcılığımızınkoordinesinde, uyuşturucu ile mücadele şube müdürlüğümüzce “tck madde 188” de belirtili “uyuşturucu madde ticareti yapmak “suçundan Kilis, Gaziantep,İstanbul ile Balıkesir illerinde yapılan eş zamanlı operasyon neticesi U.E,U.T, D.F.Ç, Ü.Y, A.D, F.A, Ö.F, İ.D, Suriye Uyruklu A.M, A.B, A.G, H.Ç, M.Ş isimli şahıslar yakalanarak gözaltına alındı.

Emniyet Müdürlüğü‘nde yürütülen iş ve işlemlerin ardından, A.G, H.Ç, Suriye uyruklu A.M, M.Ş isimli şahıslar mevcutlu olarak sevk edildikleri Kilis Cumhuriyet Başsavcılığı’ndan serbest bırakılmış, U.E, U.T, D. F.Ç, Ü.Y, A.D, F.A, Ö.F, İ.D, A.B isimli şahıslar ise tutuklanma talebi ile sevk edildikleri Kilis Sulh Ceza Hakimliği’nce tutuklanarak Cezaevine teslim edildi.

Ayrıca şahısların ikametlerinde yapılan aramada 1 adet 7.65 çapında tabanca, 1 adet kurusıkı tabanca, 2 adet tabanca parçaları ve 18 adet extacy sentetik uyuşturucu hap ele geçirildi

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Aşılı Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.