UTANIN BE !! | Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

UTANIN BE !!

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Dün Ak Parti teşkilatları 15 Temmuz Şehitleri sergisi düzenledi…

Sergide şehitlerden çok Başkan Edip Uğur’un Demokrasi şovlarına yer verildi. Uğur’a nasıl yalakalık yapacağını şaşıran partililer, sergiye 15 Temmuz akşamının gerçek kahramanlarından bir tanesini bile çağırmadı. Uğur’a yaranmak için sıraya giren partililer ve başkanlar, kendileri çalıp kendileri oynarken, 15 Temmuz şehitlerinin üzerinden siyasi propaganda yapmayı da ihmal etmedi. Size söylenecek tek söz var. Utanın utanın. Kalıbınızdan, sıfatınızdan utanın biraz.

 

Hükümet 15 Temmuz’u Bayram ilan etti. Nedeni ise o gece birileri bankamatik kuyruklarında para çekerken, kimileri benzinliklerin marketlerinde alışveriş yaparken halk ellerinde Türk Bayrakları ile meydanlara inip  Demokrasi nöbeti tutuğu için. Bu bayram Türk Milletinin bayramı, 15 Temmuz FETÖ/PYD terör örgütünün darbe kalkışmasını durduran tankların önüne yatan halkın bayramı. Bu bayramın kahramanı da Türk Milleti. Oysa dün kü fotoğraf sergisinde siyasiler sanki tankların altına yatmışlar, sanki darbe kalkışmasını duyarduymaz meydana inmişler gibi sergi de fotoğraflarını sergilemişler. O gecenin Balıkesir’de ki kahramanları darbe haberini duyunca Valilik önüne gelen Sakarya gençleri. Günlerce Milli İrade Meydanında demokrasi nöbeti tutan Balıkesirliler. Eyyy siyasiler bu olayıda kendinize mal ettiniz, ellerinizde Türk Bayraklı fotolarınızla kendinizi kahraman mı ilan ettiniz…

 

AK Parti İl Başkanlığı, 15 Temmuz darbe girişimi sırasında yaşanan olayları anlatan 72 fotoğraftan oluşan ’15 Temmuz Milli İradenin Yükselişi’ sergisini dün Çavuş Sokakta açtı.
AK Parti İl Başkanı Dinçer Orkan, o gece yaşananların asla unutulmayacağını, yaşananlardan  ders çıkarılması gerektiğini belirtirken “ Türk Milletinin asil duruşu ile o günleri atlattık. 15 Temmuz’u unutturmayacağız. Hükümetimizin aldığı karar ile  !% Temmuz Bayram ilan edildi. 15 Temmuz gecesi memlekete yakışmayacak durumlarla karşı karşıya kaldık. Ama Türk milleti ve  halkımız sayesinde çıkabildik.  Biz de hem yerel bazda hem ulusal bazda hazırladığımız bu resim sergisi ile insanlara 15 Temmuz’u bir kez daha hatırlatmak istedik. Bütün halkımız gün boyu sergimizi gezebilir” dedi.

Fotoğraf sergisinin açılışına  Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, AK Parti Kadın Kolları ve Gençlik Kolları da katıldı.

Kayank : balikesirposta

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.