ÜNSAL YAMANER BAŞARILI ÇALIŞMALARA İMZA ATIYOR | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

ÜNSAL YAMANER BAŞARILI ÇALIŞMALARA İMZA ATIYOR

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Bandırmaspor’un eski yöneticilerinden Ünsal Yamaner, İstanbul’da başarılı çalışmalara imza atıyor.

Bandırmaspor’un eski yöneticilerinden mali müşavir Ünal Yamaner ve Öğretmen Mesture Yamaner’in oğlu Ünsal Yamaner, Bandırmspor geçmiş dönem Başkanı Mehmet Kılkışlı ile birlikte Bandırmaspor Kulübü’ne maddi ve manevi büyük destekler sağlayıp başarılı çalışmalar yapmıştı.

Yamaner, Lesaffre Türkiye ekibine katılmadan önce Lesaffre’ın Fransa’da bulunan genel merkezinde Global Baking Center Koordinatörlüğü görevindeydi.

Kariyerine 1991 yılında IBS Research&Consultancy’de Proje Koordinatörü olarak başlayan Yamaner, sonrasında ise 1994-1999 yılları arasında AB Mauri Maya şirketinde İhracat Satış Müdürü olarak görev aldı. Sonrasında bu şirkette 13 yıl boyunca Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’dan sorumlu Yönetici, İş Geliştirme Müdürü, Proje Müdürü ve İhracat Bölge Koordinatörü gibi farklı görevlerde bulundu. Edindiği tecrübeler ve üstlendiği görevlerdeki başarısı sayesinde, 2012 yılında Dosu Maya’ya Genel Müdür olarak atanan Ünsal Yamaner, bu görevi 2 yıl başarıyla sürdürmüş. 2014 yılında Lesaffre’ın Dosu Maya’yı bünyesine katmasının ardından da Global Baking Center Koordinatörlüğü görevini üstlenmişti.

Lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde tamamlayan Yamaner, ardından İstanbul Teknik Üniversitesi ve Exeter Üniversitesi’nde MBA eğitimi almış.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA DEPREM HABERLERİ SON DAKİKA! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.