ÜNLÜ SANATÇI BUBİ'NİN "KAFESLER" SERGİSİ AÇILDI | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

ÜNLÜ SANATÇI BUBİ’NİN “KAFESLER” SERGİSİ AÇILDI

Paylaş
 
google haberlerde takip et

28. Uluslararası Bandırma Kuşcenneti Kültür ve Turizm Festivali kapsamında Türkiye’de sayısız sergi açan, dünyada eserleri en çok satılan sanatçılar arasında yer alan Bubi’nin “Kafesler” sergisi Bandırmalı sanatseverlerle buluştu.

Festival açılış konuşmasını yapan Belediye Başkanı Dursun Mirza: Saygıdeğer sanatsever dostlarım, sanatın sonsuz ve özgür dünyasında her birimizin kafeslerle ilgili farklı yorumları olacaktır. Sergiyi izlerken kendi dünyamızda biriktirdiğimiz değerlerle bu yapıtlara farklı yorumlar yapacağız. Zaten sanatın güzelliği de burada herkesin içinde farklı bir değer barındırıyor olması. Sizlerin değerli katılımlarıyla her yıl olduğu gibi bu yılda coşku ve heyecanı yüksek güzel duygularla hatırlanan unutulmaz bir festivali hep birlikte yaşayacağız. Bu anlamlı festivalimizde ‘Kafesler’ adlı sergisiyle Bubi’ye Çok teşekkür ediyor sergimizin ve festivalimizin hayırlı uğurlu olması dileklerimle herkese sevgi ve saygılarımı sunuyorum.’ Dedi.

Belediye Başkanı Dursun Mirza ünlü sanatçı Bubi’ye festivalin simgesi olan plaketi takdim etti.

Sanatseverlerin yoğun ilgi gösterdiği “Kafesler” sergisi 17-26 Mayıs tarihleri arasında Belediye Kültür Sanat Merkezi Galeri Salonu’nda gezilebilir.

4

5

11

21

 

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.