ÜNLÜ AVUKAT İBRAHİM PEKER VEFAT ETTİ - Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

ÜNLÜ AVUKAT İBRAHİM PEKER VEFAT ETTİ

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Balıkesir Barosu, Bandırma Avukatlarından İbrahim Peker geçirdiği rahatsızlık sonucu vefat etti.

Balıkesir Barosu, Bandırma Avukatlarından İbrahim Peker (80) geçirdiği rahatsızlık sonucu tedavi görmekte olduğu Bandırma Devlet hastanesinde vefat etti.

Aslen Bandırma Çalışkanlar (Mamun) Mahallesi eşrafından olup, Evyapan ilkokulu efsane eğitim kadrosu öğretmenlerinden Gülsen Peker ile evli ve 2 çocuk babası olan Av. İbrahim Peker’in vefatı sevenlerini üzdü.

Alarjik bir rahatsızlık sonucu hafta sonu Bandırma Devlet Hastanesine yatan Av. İbrahim Peker bu sabah hayata gözlerini yumdu.

Öğretmen Gülsen Pekel ile evli olan Av. İbrahim Peker’in İstanbul’da bulunan kızı Elhan ile amerika’da bulunan oğlu Teyfik’in son yolculuğunda yanında bulunması arzusu, cenazenin definini 28 Ocak Perşembe günü saat 13.00 e kalmasına neden oldu.

Av. İbrahim Peker’in cenazesi 28 Ocak perşembe günü saat 13.00 te Bandırma Şehir Mezarlığı gasilhanesinde kılınacak cenaze namazı ardından şehir kabrisyanlığında ebedi istirehaygahına defnedilecek.

Bir önceki yazımız olan DİN GÖREVLİSİ APARTMANIN 5. KATINDAN DÜŞEREK HAYATINI KAYBETTİ başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.