foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİ TEMSİLCİSİNDEN BAŞKAN MİRZA’YA ZİYARET

17 eylül üniversitesi.Ö
Paylaş
 

Bandırma 17 Eylül Üniversitesi Sosyal ve Kültürel Etkinlikler Danışmanı Yasin Çakır, Öğrenci Temsilcisi Hüseyin Altun ve Eski Öğrenci Temsilcisi Buğra Öner Belediye Başkanı Dursun Mirza’yı makamında ziyaret etti.
Gerçekleştirilen ziyarette Öğrenci Temsilcisi Hüseyin Altun Bandırma Belediyesinin okullarında gerçekleştirdiği sabah çorbası etkinliğinin ikinci dönemde devam etmesini talep ederek ikinci dönem üniversitelerinde yapılacak etkinliklerle ilgili Başkan Mirzadan destek istedi.
Kentimizde öğrenim gören üniversite öğrencilerinin ziyaretinden memnuniyetini dile getiren Belediye Başkanı Dursun Mirza: “ Sizin gibi girişimci ve özgüven sahibi gençlerimizi görmek bir kent yöneticisi olarak beni son derece memnun ediyor. Gençlerimizin çeşitli alanlarda gösterdiği faaliyetleri yerel yönetim olarak her zaman destekledik ve bundan sonrada desteklemeye devam edeceğiz “ dedi.

KAYNAK: İLK HABER

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2018 başlıklı makalemizde Bandırma yeni yıl programları, Bandırma Yılbaşı Programları ve bandırma yılbaşında sahne alacak sanatçılar hakkında bilgiler verilmektedir.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.