UNİBANVİT BU SEZON DAHA GÜÇLÜ VE DAHA ENERJİK | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

UNİBANVİT BU SEZON DAHA GÜÇLÜ VE DAHA ENERJİK

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Kurulduğu günden bu yana herkesin haklı takdiri toplamış olan Üniversiteli gençlerin oluşturduğu taraftar grubu olan UniBanvit, yeni yapılanma ile çıktığı yeni sezonda takımına verdiği destek ile yine dikkatleri üzerine çekti.

2017- 2018 sezonu başında yepyeni bir yapılanma ile sezona başlayan UniBanvit taraftar grubu ilk olarak Banvit’in Ankara’da oynadığı Cumhurbaşkanlığı Kupası Finali’nde takımını destekledi. Bandırma’dan 8 saat süren bir yolculuğun ardından takımını Ankara’da desteklemeye giden 210 UniBanvitli taraftar maçın başından sonuna kadar takımının adeta 6. adamı oldu.

Banvit’in bu sezon sahasında oynadığı ilk FIBA Şampiyonlar Ligi maçında Slovenya’nın Petrol Olimpija Ljubljana’ya karşı yine her zamanki yerinde yerini alan UniBanvit, kızlı-erkekli üniversite öğrencileri ile birlikte daha güçlü ve daha enerjik bir biçimde takımını yalnız bırakmadı.

Banvit’in normal süresi 75 – 75 berabere biterek uzatmaya giden Avrupa mücadelesinde takıma verdiği pozitif enerji ve destek ile uzatmalarda galip gelmesinde önemli bir paya sahip olan UniBanvit bundan sonraki maçlarda da takımına daha da güçlü bir şekilde destek olacak ve aynı zamanda kulüple yapılacak ortak sosyal sorumluluk projelerinde de başrol almak için çalışmalarını sürdürüyor.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA DEPREM HABERLERİ SON DAKİKA! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.