ÜNİBANBAN'DAN BÜYÜK UYANIŞ ÇAĞRISI…! | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

ÜNİBANBAN’DAN BÜYÜK UYANIŞ ÇAĞRISI…!

Paylaş
 

Bandırmaspor taraftar oluşumlarından Üniversiteli Bandırmasporlular “ÜNİBANBAN” grubu gazetemize açıklamalarda bulundu.

Gazetemize yapılan açıklamada; “Öncelikle belirtmek isteriz ki Her seferinde Bandırmaspor yönetiminin karşısında olduk ve olmaya devam edeceğiz.

Bizler Türkiye çapında nitelikli bir birliktelik oluşturmak hedefiyle şehrimiz de arma aşkını taşıyan Üniversiteli arkadaşlarımızla Üni Ban Ban grubunu kurduk. Tek derdimiz ortak kaygımız sevincimiz üzüntümüz BANDIRMASPOR’ dur. Ancak şu an öyle bir noktaya geldik ki senelerdir hayalini kurduğumuz yerin dibindeyiz.
Öyle çok özlüyoruz ki o mücadele günlerini, hırsımızı, liderlik inatlarımızı hatırlasanıza hınca hınç dolu o tribünleri eski kapalının devre arasında rakip takım ve hakemleri etkisine aldığı o anları. Bir Passolig belası yüzünden o gücümüzü o şanlı Bandırmaspor’lu duruşumuzu kaybetmiş olamayız, artık uyanma vakti bu takım bu sene bu ligde kalacak, bizler bu uğurda gerekirse 6222 yiyeceğiz ama hakemi rakip takımı 17 Eylül’den çıkarmayacağız.

Varsın Blok kapama cezası versinler o günde gider tribünü rakip takım oteli önünde yaparız inşaattan destekleriz nesilden nesile aktaracağımız şehrin tek ortak faydası içimizdeki Arma aşkını daha güzel günleri kardeşlerimize gösterebilmek, yaşatabilmek bataklıktan kurtulmak için bu yolda alacağımız her üç puan çok önemli bu artık Bandırma’nın Kurtuluş Savaşıdır ve ilk ateşi yakıyoruz.

Passoligi hala olmayan herkes hafta içi Bandırmaspor Store’dan çıkarsın önümüzde Eskişehir maçı var biletler sadece 1 TL yüklenelim tribünleri dolduralım.
Biliyoruz ki Hiçbir futbolcumuz da küme düşüren topçu olarak anılmak istemez onlara inanıyoruz o yüzden hepsi bu saatten sonra terinin son damlasına kadar savaşacaktır. Sen tribündeki biz, biz sahadaki sen” denildi.

Bilinsin ki BANDIRMASPOR RUHU yeniden doğuyor… Üniversiteli Bandırmasporlular (ÜNİ BANBAN)

Bir önceki yazımız olan BANVİT İŞİ ALMANYA'YA BIRAKTI başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.