UĞUR:"UMUTLARIMIZ DEVAM EDİYOR" | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

UĞUR:”UMUTLARIMIZ DEVAM EDİYOR”

Paylaş
 

Bandırmaspor Teknik Direktörü Mustafa Uğur, Kulüp Basın Sözcüsü Bilgen Süngü ile beraber düzenlediği basın toplantısında son ana kadar kümede kalma mücadelemiz sürecek dedi.

Balıkesir deplasmanında yaşanan olaylar ve alınan cezaların adil olmadığını vurgulayan Bandırmaspor Basın Sözcüsü Bilgen Süngü “ Yaşanan olayları onaylamamız tabiki mümkün değil. Ancak Balıkesirspor taraftarları Bandırma’daki maçta yaşananlar için deplasman yasağı alırken, ne yazık ki bordo beyazlı taraftarlarımıza tüm maçlar için ceza geldi. Bu asla adil bir yaklaşım değildir. Bunun nedeni bizim ilçe takımı olmamızdır.

Göztepe maçındaki iyi futbolu Bolu’da devam ettiremedik. Ancak umutlarımız devam ediyor. Her şeyin bittiğine inanmıyoruz. Futbolcu kardeşlerimiz de durumun ciddiyetinin farkında, onlar da ligde kalacağımıza inanıyorlar.”

Bolu’da istemedikleri bir sonuç aldıklarını belirten Teknik Direktör Mustafa Uğur “ Bolu’da iyi oynayamadık. Olaydan kopmak kolay, ama kümede kalmak olay olur. Futbolcular ile yaptığımız toplantıda mücadelemizin son ana kadar devam edeceğini konuştuk. Herkes üzerine düşen sorumluluğu kalan maçlar için yapsın. Kümede kalmak direk bizim elimizde değil. Bizim her maçı kazanma şartımız vardır. Sonrasını diğer maçların sonucu belirleyecek. “

Basın mensuplarının Gökhan Karadeniz’in Bolu maçına çıkmaması ve iki gün sonraki antrenmanlara katılması hakkındaki sorulara yanıt veren Teknik Direktör Mustafa Uğur “ Olay teknik ya da idari bir konu değil. Bolu maçı öncesi Gökhan bana gelerek kafasının karışık olduğunu ve bu maçta verimli olamayacağını söyledi. Bende onu kadroya almadım. “ dedi.

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2020 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.