UĞUR: ÇALIŞTIRDIĞIM HİÇBİR TAKIMI KÜME DÜŞÜRMEDİM | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

UĞUR: ÇALIŞTIRDIĞIM HİÇBİR TAKIMI KÜME DÜŞÜRMEDİM

Paylaş
 

TFF 1.Lig takımlarından Bandırmaspor Teknik Direktörü Mustafa Uğur, “20 yıllık teknik direktörlük görevinde çalıştırdığım hiçbir takımı küme düşürmedim. Bandırmaspor deplasmanda Samsunspor’u yenerek bu ligde kalıcı olduğunu gösterecektir” dedi.

Bandırmaspor TFF 1.Liginin 34 haftasında deplasmanda karşılaşacağı Samsunspor müsabakasının hazırlıklarına Teknik Direktör Mustafa Uğur gözetiminde başladı. Bandırmaspor’da hedef Samsunspor’u deplasmanda yenerek 28 yıl aradan sonra çıkılan TFF 1.Ligde kalıcı olmak. Takımda sakat ve cezalı oyuncu bulunmuyor.

İdman sonrasında gazetecilere açıklamalarda bulunan Bandırmaspor Teknik Direktörü Mustafa Uğur “20 yıllık teknik direktörlük görevinde çalıştırdığım hiçbir takımı küme düşürmedim. Bandırmaspor deplasmanda Samsunspor’u yenerek bu ligde kalıcı olduğunu gösterecektir” dedi. Her iki takım açısından bu müsabakanın şampiyonluk kadar önemli olduğunun altını çizen Uğur “Bu müsabakada kaybeden takım ligden düşecek. İnanıyorum ki burada kaybeden Bandırmaspor olmayacaktır. Son haftalardaki yükselişimizi Samsunspor müsabakasında da kazanarak göstereceğiz” ifadesini kullandı.

Samsunspor’un saha ve seyirci avantajını kullanarak başlama düdüğünün ardından kendileri üzerinde baskı kurmak isteyeceğinin altını çizen Uğur, bu ligde kalmak için Samsun’da taraftarlarımızın da desteğiyle elimizden gelen en iyi mücadeleyi yaparak bu ligde kalacağız” dedi.

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2020 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.