UÇURTMA ŞENLİĞİNDE RENKLİ GÖRÜNTÜLER | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

UÇURTMA ŞENLİĞİNDE RENKLİ GÖRÜNTÜLER

Paylaş
 
google haberlerde takip et

28. Uluslararası Bandırma Kuşcenneti Kültür ve Turizm Festivali kapsamında Banvit sponsorluğuyla sahil bandında düzenlenen Uçurtma Şenliği keyifli görüntülere sahne oldu.

Şenlik alanından gün boyu müzik yayınının yapıldığı etkinlikte, İstanbul’dan gelen uçurtma ekibinin dev uçurtmalarla sergilediği özel uçurtma gösterisi izleyenlere keyifli anlar yaşattı. Çocuklar için yüz boyama ve balon stantları, animasyon ve palyaço gösterileri de şenliğe ayrı bir renk katarken, Uçurtma Şenliği kapsamında düzenlenen yarışmada yüzlerce uçurtma uçuruldu.

Uçurtma Şenliği” kapsamında düzenlenen yarışmada ise kendi “el yapımı uçurtmalarıyla yarışanlar” arasından, jüri değerlendirmesi sonucunda ilk üçe giren yarışmacılara para ödülü verildi.

Yarışmada 1.’lik ödülü olan 2.000 TL’yi Özge Başoğlu 2.’lik ödülü olan 1.500 TL’yi Zeynep Akarsu ve 3.’lük ödülünü olan 1.000 TL’yi Yakup Tarık Açan kazandı. Ayrıca kazanan ilk üç yarışmacı dışında kalan 10 yarışmacıya da 100 TL tutarında mansiyon ödülü verildi.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.