UCS PARK GÖRÜNTÜLÜ SİSTEME GEÇTİ | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

UCS PARK GÖRÜNTÜLÜ SİSTEME GEÇTİ

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Bandırma’daki yol kenarlarındaki otopark işletmeciliğini yapan UCS Park şirketi görüntülü siteme geçerek tüm park yapan araçların fotoğraflarını çekmeye başladı.
UCS Park şirketinin yeni proje müdürü ve yöneticiliğine getirilen Recep Bozkurt, şirket olarak kimseyle restleşmek ve gerginlik çıkarmak niyetinde değiliz diyerek “ Biz şirket olarak Bandırma Belediyesi ile anlaşma yaparak otopark işletmeciliği yapıyoruz. Yasal çerçeveler içinde de ücretimizi ödüyoruz. Bizde müşterilerimizden aynı anlayışı bekliyoruz. Bandırma esnafını mağdur etme gibi bir düşünce içinde asla olmadık. Onlarla anlaşarak sorunlarımızı çözüyoruz. Şirketimizde 35 kişi istihdam ediyoruz. Bu kişileri işsiz bırak istemiyoruz. Bu konuda Bandırma halkından anlayış bekliyoruz. Şimdi yeni bir sisteme geçtik. Park eden tüm araçları görüntülüyoruz. Böylece herhangi bir anlaşmazlığının önüne geçmiş olacağız.” Dedi.

Kaynak: İlk Haber

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.