UCS PARK BANDIRMA'DAN ÇEKİLİYOR - Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

UCS PARK BANDIRMA’DAN ÇEKİLİYOR

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Gazetemiz tarafından kamuoyuna duyurulan Balıkesir İdare Mahkemesinin Parkomat İhalesini İptal kararı sonrasında UCS firması Belediyenin kararı uygulamasını beklemeden, park ücreti tahsilatını pazartesi gününden itibaren durdurma kararı aldı.

UCS yönetiminin çalışanlara verdiği bilgiye göre çalışanlar daha iki ay şirket bünyesinde tutulacak ama UCS 31 Ekim Pazartesi gününden itibaren otopark ücret tahsilatı yapmayacaklar.

Balıkesir İdare Mahkemesinin Belediyenin yapmış olduğu ihaleyi iptal kararının ardından İlginç gelişmeler yaşanıyor. Bugün ilk olarak işçileri çıkarma kararı alan şirket daha sonra bu kararından vaz geçerek, çalışanlara 2 ay daha şirket bünyesinde tutulacaklarını ama bu dönem içerisinde Pazartesi gününden itibaren Park ücreti tahsil edilmeyeceğini söyledi.

BALPARK MI GELİYOR?
Bundan sonraki süreçte UCS Belediyenin kararını ve onu kendisine tebliğ etmesini bekleyecek. Konuyla ilgili asıl soru işaretleri ise UCS’nin Bandırma’dan çekilmesinden sonraki süreçle ilgili olarak ortaya çıkıyor. Büyükşehir Belediyesi uzun süredir kendi kurduğu BALPARK’ı Bandırmaya getirmek istiyordu.

Aldığımız bilgilere göre UKOME (Büyükşehir Ulaşım Koordinasyon Merkezi) Bandırmadaki dört ana arteri (Kurtuluş Cad. İnönü Cad. Atatürk Cad. Ordu Cad.) kendisine bağlama kararı aldı. Bu kararında BALPARK’ı Bandırma’ya getirmek için hazırlık olduğu düşünülüyor.

Haber: İlkhaber – Nejdet MANCILIK

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Aşılı Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.