TURUNCU GRUP'TAN TEŞEKKÜR AÇIKLAMASI | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

TURUNCU GRUP’TAN TEŞEKKÜR AÇIKLAMASI

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Bandırma Ticaret Odası seçimlerinde Mavi Grup sonrası Turuncu Grup’tan da seçim sonunda bir teşekkür açıklaması geldi. Açıklamayı sizlerle paylaşıyoruz.

“9 Ekim 2018 tarihinde yapılması beklenen ancak tüm Türkiye’de adil bir seçim ortamının oluşturulması adına alınan karar ile Nisan ayına ertelenen Bandırma Ticaret Odası seçimleri önümüzdeki Pazartesi günü yani 9 Nisan 2018 tarihinde yapılacak. Seçimlerin ertelenmesi sayesinde yeterli bir seçim hazırlığı süreci oluştu. Tasvip etmediğimiz birçok konu (örneğin grupların bölünmesi gibi) bu süreçte yaşanmasına rağmen sakin, olgun ve çalışkan bir tavırla bu heyecanlı seçim gününe geldik.

“TEŞEKKÜR EDERİZ”
Bu süreçte öncelikle Bandırma Ticaret Odamızın çok kıymetli üyelerine, bu heyecanlı seçim yarışını bizlerle birlikte yaşayan Bandırma’lı ve Manyas’lı hemşehrilerimize, seçimi kazanmak arzusu içinde birlikte neredeyse tüm üyelerimize dokunduğumuz yol arkadaşlarımıza, hiç bir çıkarları olmadan bize olan sevgileri ile bizi destekleyen-yol gösteren ve yardımcı olan dostlarımıza, bizim gibi bu seçimi kazanmak için mücadele eden rakiplerimize teşekkür ederiz.

Bandırma Ticaret Odası Turuncu Aday Grubu olarak belki ilk defa böyle bir enerjiyi bir oda seçiminde Bandırma’mıza yaşattık. Odamızın üyesi olsun – olmasın seçim çalışmalarımız herkesin ilgisini çekti. Bandırma’nın gelecek vizyonunda Bandırma Ticaret Odasının nerede olması gerektiğini ortaya koyduğumuz projelerimiz ile farkımızı ortaya koyduk. Kapı kapı dolaştık, üyelerimizin dertlerini ve sorunlarını dinledik. En büyük sorunu ise ilk başta söylediğimiz noktada bulduk. Bandırma Ticaret Odasının üyesinden ne kadar uzakta olduğunu gördük.

Seçimde oy kullanacak seçmenimize doğru gelecek vizyonuna sahip bir oda için, değişen ve gelişen dünyanın parçası olan Bandırma Ticaret Odası için, üyesine hizmeti rutin hizmetlerin çok üstüne taşıyan bir yönetim anlayışı için ;

herkesi TURUNCU LİSTE’de buluşmaya davet ediyoruz.

Bu bağlamda Bandırma Ticaret Odamızın tüm üyelerini 9 Nisan 2018 Pazartesi günü bu güzel demokrasi şenliğinde oy kullanmaya davet ediyoruz.

GÜÇLÜ TİCARET, GÜÇLÜ ODA, GÜÇLÜ BANDIRMA İçin Oylarımızı TURUNCU’da Birleştiriyoruz…”

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.