TÜRKMEN GENCİ TEHDİT EDEN ADAM GÖZALTINDA | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

TÜRKMEN GENCİ TEHDİT EDEN ADAM GÖZALTINDA

Paylaş
 

Yalova’da çekilen görüntülerden, Türkmen genci ölümle tehdit edip, parasını alan 33 yaşındaki A.A., gözaltına alındı.

Sosyal medyada paylaşılan görüntüde kimliği belirsiz kişi, konuşmasından mülteci olduğu anlaşılan genci otomobilinde ‘Seni nasıl öldüreyim?’ diye tehdit etti.

Binlerce kişi tarafından paylaşılarak tepki gösterilen görüntülerle ilgili bazı sosyal medya kullanıcıları da durumu cumhuriyet savcılıklarına bildirdi.

POLİSİN TİTİZ ÇALIŞMASIYLA YAKALANDI
Sosyal medyadaki görüntüye Yalova Emniyet Müdürlüğü ile İl Göç İdaresi Müdürlüğü de duyarsız kalmadı.

Yalova Emniyet Müdürlüğü Yabancılar Şubesi, yapılan titiz çalışma ile Yalova’nın Altınova İlçesi’nde Afgan uyruklu olduğu belirlenen Hüdaverdi Roz Muhammed ile görüntüleri çeken A.A.’ya ulaştı.

EMNİYET AÇIKLAMA YAPTI
Konuyla ilgili Yalova Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, görüntülerin Yalova’da kaydedildiğinin tespitinden sonra gece boyunca detaylı ve titiz bir çalışma yürütüldüğü belirtilerek, “Yapılan çalışma ile A.A. isimli şahıs Altınova İlçesi’nde yakalanmıştır. Şahıslar, Asayiş Şube Müdürlüğümüze intikal ettirilmiş ve gerekli adli işlemler başlatılmıştır.” denildi.

ŞAKA AMAÇLI ÇEKMİŞ
Videoyu çektiği tespit edilen A.A. verdiği ilk ifadesinde videoyu şaka amaçlı çektiğini, Afgan uyruklu genci ise Altınova İlçesi’ndeki büyükbaş hayvan çiftliğinde çalıştırdığını söyledi. Adının Hüdaverdi Roz Muhammed olduğu belirlenen 20 yaşındaki genç ise Türkiye’ye kaçak giriş yaptığını, kimlik ve pasaportunun olmadığını söylediği öğrenildi.

191da9fff753e2fc55cb3a2175a24b73

Bir önceki yazımız olan Kadınlara Yönelik E-ticaret Sitesi Miss Ageless Açıldı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.