TÜRKİYE'Yİ VE BALIKESİR'İ EN İYİ ŞEKİLDE TEMSİL ETTİLER | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

TÜRKİYE’Yİ VE BALIKESİR’İ EN İYİ ŞEKİLDE TEMSİL ETTİLER

Paylaş
 
Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın himayelerinde gerçekleşen İspanya gezisine katılan Muhtarlar Vali Ersin Yazıcı’yı ziyaret ettiler.

Tüm masrafları İçişleri Bakanlığı’nca karşılanan programda muhtarlar, Kurtuba Camii, El Hamra Sarayı, Eski Şehir Merkezi Albaicin gibi Endülüs’ün tarihi ve turistik yerlerini ziyaret ettiler.

Düzenlenen gezi programı kapsamında İspanya’nın tarihi ve turistik yerlerini görme fırsatı bulan muhtarlar gezi dönüşünde ise Vali Ersi Yazıcı’yı makamında ziyaret etti. Katıldıkları gezi programı ile ilgili Vali Ersin Yazıcı ile gözlemlerini paylaşan muhtarlar, gezi programının oldukça verimli geçtiğini ifade ederek, düzenlenen gezi programından ötürü Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Vali Ersin Yazıcı’ya teşekkürlerini ilettiler.

MUHTARLIK, HALKLA DEVLET ARASINDA KÖPRÜDÜR
Vatandaşların birebir sorunlarıyla ilgilenen muhtarların daha verimli çalışması noktasında, gerekli imkânların devlet tarafından sağlandığını hatırlatan Vali Yazıcı ise, “Muhtarlık, halkla devlet arasında bir köprüdür. Bu kadar ehemmiyetli bir görevi yürüten muhtarlarımıza destek olmak da devletimizin görevidir. Bu vesileyle düzenlenen yurt dışı gezisinin çok önemli olduğuna inanıyorum. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum.”dedi.
Sohbet havasında geçen ziyarette Vali Ersin Yazıcı, muhtarlarla mahallelerinin sorunları üzerine de görüş alışverişinde bulundu.
Muhtarların ziyareti sırasında İdare ve Denetim Müdürü Mehmet Akif Çıblak da yer aldı.

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2020 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.