"TÜRKİYE'DE LİYAKAT" KONULU ÇALIŞTAY GERÇEKLEŞTİRİLDİ | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

“TÜRKİYE’DE LİYAKAT” KONULU ÇALIŞTAY GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Atatürkçü Düşünce Derneği topluluğu ve Atatürkçü Düşünce Derneği üyesi gençlerin hazırlamış olduğu “Türkiye’de Liyakat” konulu çalıştay 4 -5-6 Mayıs tarihleri arasında Santral Kültür Merkezinde gerçekleştirildi.

Çalıştay’ın ilk günkü konukları Birleşmiş Milletler Kalkınma Sorumlusu Bartu Soral, Tarihçi- Yazar Sinan Meydan, MHP Gaziantep Milletvekili Ümit Özdağ ve 5 Mayısta Deniz Mehmet Trak ve Hüseyin Emre Altınışık katılacağı çalıştay son gün öğrenci temsilcilerinin konuşmasıyla son bulacak. Onyedi Eylül Üniversitesi Atatürkçü Düşünce Topluluğu Başkanı ve ADD üyesi Ömer Özay çalıştayla ilgili bilgi verdi.

Türkiye’de liyakat’ın ne kadar önemli olduğunu vurgulamak istiyoruz
Ömer Özay yaptığı konuşmada;” Yaklaşık 33 üniversite ve dergilerin katıldığı temsilcilerle Bandırma’da gençlik çalıştayı yapalım istedik. Bu çalıştay 2-3 senedir yapılamadı. Bugünlerde Atatürkçü arkadaşların bir araya gelmesini düşünerek, bu vesile ile Bandırma’da bir çalışma yapalım dedik. Konumuzu da Türkiye’de liyakat olarak belirledik. Türkiye’ de gerilemekte olan bir liyakat eksikliği var. Konusunda uzman hocalarımızı ve milletvekilimizi davet ettik. Arkadaşlarımızın burada aldığı sinerjiyle beraber gittiği üniversite de yaymasını ve bu noktada ekip ruhu oluşturmayı ve Türkiye’de liyakatın ne kadar önemli olduğunu vurgulamak istiyoruz” dedi.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.