TATİL ZAMANI
foto-deniz1

Türkiye Üretimli Protein Tozları

Paylaş
 

Ülkemizde spor besinleri üretimi her geçen gün artış gösteriyor. Bu aşamada uzun süredir sektörün içerisinde yer alan firmalar yeni ürünlerini piyasaya sürerken belirli dönemlerde mevcut ürünlerini de yenileyerek daha iyi bir hale getiriyorlar. Bu aşamada yeni firmalar da pazara giriş yaparken kullanıcılar bu sayede rekabetin artması ile birlikte daha uygun fiyatlardan ürünleri satın alabiliyorlar. Spor besinleri arasında protein tozları en fazla tercih edilenler olurken birçok marka yeni kurulurken en fazla bu ürüne önem veriyor. İçeriğini en iyi şekilde ayarlamak isteyen üreticiler ekstra doğal maddeler ile birlikte daha etkili bir protein tozu oluşturma amacında oluyorlar.

Bu aşamada way out Nutrition protein tozu hem Türkiye merkezli olup hem de en fazla satın alınan protein tozlarından birisi olma özelliği taşıyor. İçeriğinde her zaman en kaliteli hammaddelerin kullanıldığı bu protein tozunda kullanıcıların gerek duydukları proteinin yanı sıra BCAA da yer alıyor. Böylece kullanıcıların kaslarında ihtiyaç duydukları protein ile birlikte kas gelişimleri artıyor. Bunun yanında BCAA etkisi ile birlikte güç artışı da sağlanırken kişilerin spor yaparken çok daha yüksek tempoda çalışabilmesine olanak tanınıyor. Bu özellikleri kısa süre içerisinde görmek isteyen kişiler düzenli olarak ürünü kullanmaya başlarken ilk günden itibaren çok sayıda olumlu yönünü gözlemliyorlar. Bunun sonrasında da yaptıkları sporlardan çok daha fazla verim almaları mümkün oluyor.

Ürünün bir paketinde 2280 gram protein tozu bulunuyor. Bu protein tozunu kullanırken kişiler 40 gramlık ürünü 500 ml. sıvının içerisine katarak iyice karıştırıyor. Bir serviste 40 gram kullanılıyor olması ürünün 57 defa kullanılabilmesi anlamına geliyor. Ürünün bir servisinin içerisinde 29 gram protein yer alıyor. Bu protein de %72,5 seviyesine tekabül ederken oldukça uygun bir oran olarak görülüyor. Her ne kadar daha yüksek oranda protein içeren tozlar bulunuyor olsa da o ürünlerin bir servisi 30 gram oluyor. Bu durumda kişiler her iki tür protein tozunda da aynı gramajda protein alma şansı buluyorlar.

Bu karışımda proteinin yanı sıra 7 gram BCAA ve 4 gram kreatin yer alıyor. BCAA denilen amino asitler vücut içerisindeki protein sentezini desteklerken kasların korunmasını ve güç artışını sağlıyor. Buna ek olarak kreatin içeriği sayesinde kişilerin yağ yakımları da çok ciddi biçimde hızlanıyor. Bu sebeple de hem kilo fazlası olan hem de spor yaparak bu kilolarından kolayca kurtulmak isteyen kişiler bu protein tozunu kullanarak sonuca gidebiliyor. Bu tarz ekstra özelliklerin eklendiği protein fiyatları normal şartlarda yüksek düzeyde oluyor. Ancak bu ürün Türkiye merkezli olduğundan ve piyasada kendisini göstermek istediğinden çok uygun fiyatlarla kullanıcılara sunuluyor.

Fitbull sitesine giren kişiler ürünü bulmak için isterlerse markalar sekmesinden Way Out markasına yöneliyorlar. Bu sekme üzerinden açılan sayfa ile birlikte kişiler bu markanın protein tozuna yönelebiliyorlar. İsteyen kişiler kategoriler sekmesinden protein tozlarını seçerek de bu ürünü buluyorlar. Ürünü bulduklarında Fitbull sitesinin ürünün satışı için 209 TL talep ettiğini görüyor. Bir protein tozu için oldukça uygun bir fiyat olurken içeriğinde BCAA ya da kreatin bulunduran çok sayıda protein tozundan daha ucuz bir fiyata sahip olduğu görülüyor. Bu ürünü Fitbull sitesinden kişiler 9 ay taksit imkânı ya da havale ile birlikte satın alabilirken bunun sonrasında aynı gün içerisinde ürün kargoya veriliyor. Kargo için site herhangi bir ücret talep etmezken kişiler 3 iş günü içerisinde ürüne sahip oluyorlar.

Bir önceki yazımız olan SATIŞ VE PAZARLAMA HAYATIN HER ALANINDA başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
ozen hyundai doga-koleji-bandirma yemtar
saloni
perema2014 soylu
bandirma-com-tr gumuskonak kutlu-creative-bandirma-web-tasarim
birge cilev eken-hotel dOnce
otel10com
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.