TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ 73. GENEL KURULU YAPILDI | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ 73. GENEL KURULU YAPILDI

Paylaş
 

İki gün süren genel kurul programının ilk gününde TOBB Hizmet Şeref Belgesi ve Plaket Takdim Töreni ve tüm genel kurul katılımcılarıyla birlikte Anıtkabir ziyareti gerçekleştirildi. TOBB delegesi olarak 10 ve 20 yılını dolduranlara, son seçimlerden bu yana ahirete intikal eden Oda ve Borsa Başkanlarının ailelerine ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nde Başkanlık yapmış olan Ali Coşkun’a Hizmet Şeref Belgesi ve Plaket takdim edildi. TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde yapılan törene Başbakan Binali Yıldırım, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, MHP Genel Başkan Yardımcısı Emin Haluk Ayhan, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, TBMM Eski Başkanı Cemil Çiçek, milletvekilleri ve TOBB delegeleri katıldı.

TOBB’un 73. Genel Kurulu programının 2. gününde Genel kurul toplantısı TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde TOBB ETÜ Spor Salonu’nda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bakanlar, TOBB delegeleri, camianın temsilcileri ve çok sayıda basın mensubunun katılımıyla gerçekleştirildi.

Bandırma Ticaret Odası Meclis ve Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte meslek komite başkanlarının da katılım gösterdiği TOBB Genel Kurul Programına Bandırma Ticaret Odası ve Bandırma Ticaret Borsası olarak birlikte katılım organizasyonu yapıldı.

TOBB 73. Genel Kurul Programına, Bandırma Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kılkışlı, Meclis Başkanı Bahadır Çenberci, Yönetim Kurulu üyeleri Enver Çangal, Kadir Bora Keskinler, Erol Rüzgar, Alper Sargın, Meclis Üyeleri Sönmez Bekdemir, Mustafa Çömez, Hüseyin Bozkuş, Ali Osman Kozlucalı, Özbek Birav, Şaban Sıvacı ve Meslek Komite Başkanları İsmail Akgün, İhsan Turgut, Ali Haydar Ulu, Barış Saraç, İlkay Yücebilgiç, Şerafettin Çıkar ve Genel Sekreter Serap Özdemir katıldılar.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA BUGÜN SU KESİNTİSİ YAŞANIYOR başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.