TATİL ZAMANI
foto-deniz1

TUHAFİYECİLER ODASI BAŞKANIN’DAN ZİYARET

Paylaş
 

Bandırma Tuhafiyeciler ve Manifaturacılar Odası Başkanı Adnan Gemici ve Yönetim Kurulu üyesi Kasım Altın Belediye Başkanı Dursun Mirza’yı makamında ziyaret ettiler.

Ziyarette Tuhafiyeciler Odası Başkanı Adnan Gemici geçtiğimiz haftalarda gerçekleştirdikleri genel kurullarına katıldığı için Başkan Mirza’ya teşekkür ederek yeni dönemde oda olarak yapmayı planladıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi. Ayrıca Başkan Mirza’dan çalışmaları hakkında onay ve destek istedi.

Ziyaretle ilgili konuşan Başkan Mirza: “ Öncelikle yeniden seçilen Tuhafiyeciler ve Manifaturacılar Odası Başkanı Adnan Gemici ve yönetimini kutluyorum. Biz Bandırma Belediyesi olarak Bandırma’da bulunan bütün oda yönetimleri, sivil toplum örgütleri, kurumlar, sendikalar ve dernekler ile işbirliği içerisinde çalışarak imkanlarımız ölçüsünde hepsini destekliyoruz. Tuhafiyeciler odası ile de hep işbirliği içerisinde çalıştık onlardan gelen talepleri her zaman karşılamaya çalıştık. Bundan sonrada aynı işbirliği içerisinde çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Bir önceki yazımız olan GURUR VE HÜZÜN BİR ARADA YAŞANDI başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
ozen hyundai doga-koleji-bandirma yemtar
saloni
perema2014 soylu
bandirma-com-tr gumuskonak kutlu-creative-bandirma-web-tasarim
birge cilev eken-hotel dOnce
otel10com
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.