TÜGVA'DAN İYİLİK HAREKETİ - Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

TÜGVA’DAN İYİLİK HAREKETİ

Paylaş
 
google haberlerde takip et
TÜGVA Balıkesir gençleri sokak hayvanlarını kar yağışında da unutmadı!

Kurak geçen aylardan sonra gelen kar yağışının ardından Balıkesir beyaza büründü. TÜGVA Balıkesir’de gönüllülük faaliyeti sürdüren gençler soğuk ve yoğun kar yağışının olduğu bugünlerde sokak hayvanları için seferber oldu. Gençler, hafta sonu kısıtlamalarında gerekli izinleri aldıktan sonra günün erken saatlerinden itibaren Balıkesir’in farklı noktalarına sokak hayvanları için mamalar bıraktı.

TÜGVA İl Başkanı Beşir ISLAK, “hamdolsun şehrimizde ve ülkemizde sokak hayvanlarını koruma ve beslemeyle alakası duyarlılık oldukça yüksek,  hayvan dernekleri,  STK’lar, kurumlar ve vatandaşlarımız üzerine düşeni yapıyorlar. Bir gençlik vakfı olarak biz de yoğun kar yağışının olduğu bu günlerde sokaktaki dostlarımıza ulaştırılamayan mamaları ulaştırdık. Yağışın devam etmesi halinde gönüllü olarak bu çalışmalarımızı devam ettireceğiz.” dedi ve soğuk günlerde araçları çalıştırmadan önce tekerlerin etrafında ve kaputta herhangi bir canlının olmadığından emin olunması gerektiğini ifade etti.

Bir önceki yazımız olan BASİT ADIMLARLA ELEKTRİK FATURALARINI DÜŞÜRMEK MÜMKÜN! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.