TRUMP BAŞKAN OLDU, FETÖ'YÜ KORKU SARDI | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

TRUMP BAŞKAN OLDU, FETÖ’YÜ KORKU SARDI

Paylaş
 

Donald Trump, ABD’nin 45. başkanı oldu, Demokratik Parti adayı Hillary Clinton’u büyük bir yenilgiye uğrattı.

Trump’ın seçilmesi, Amerika’da Obama yönetimine ve Obama’nın devamı olan Hillary Clinton’a ümit bağlayan Fetullahçı Terör Örgütü’nü de korku sarması anlamına geliyor.

Çünkü Clinton’ın seçilmesi halinde Obama döneminde FETÖ’nün sahip olduğu her türlü imkan devam edecekti.

“TRUMP’IN DANIŞMANI: FETÖ, CLİNTON’I DESTEKLİYOR”

Geçtiğimiz günlerde ise Donald Trump’ın dış politika danışmanı “Türkiye’nin terör örgütü olarak gördüğü kişilerin, Clinton Vakfı’na bağışta bulunmuş olması, şoke edicidir”demişti. Bu açıklamalar, Trump’ın seçilmesiyle birlikte FETÖ’nün ABD’deki faaliyetlerinin durması ya da gerilemesi aynı zamanda örgüt lideri Fetullah Gülen’in de Türkiye’ye iade edilme sürecinin hızlanabileceği anlamına geliyor.

FETÖ, İLK BAKACAĞIMIZ DOSYALARDAN BİRİ OLACAK FETÖ

Phares, ABD’deki Gülencilerin Clinton Vakfı ve Clinton Küresel Girişimi’ne yaptıkları bağışlarla da ilgili, “Bizim Clinton Vakfı’yla ilgili çok endişeli olduğumuzu herkes biliyor. Bir NATO üyesi olan Türkiye’nin terör örgütü olarak gördüğü kişilerin, Clinton Vakfı’na bağış yapmış olması şoke edici olur. Trump yönetiminin ilk bakacağı dosyalardan biri bu olacaktır” dedi.

Kaynak : ensonhaber

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.