TOSUN'DAN ANKARA ÇIKARTMASI | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

TOSUN’DAN ANKARA ÇIKARTMASI

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Hafta sonunda CHP’li Belediye Başkanları Toplantısı’na katılmak üzere Ankara’ya giden Bandırma Belediye Başkanı Tolga Tosun, Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun başkanlığında Anıtkabir’i ziyaret etti.

Torun başkanlığındaki belediye başkanlar Aslanlı Yol’dan yürüyerek Atatürk’ün mozolesine çelenk bıraktı. Heyet, mozolede saygı duruşunda bulundu. Tolga Tosun, ziyaret sonrasında Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile bir süre görüştü.

Torun ve başkanlar daha sonra Misak-ı Milli Kulesi’ne geçti. Torun, Anıtkabir Özel Defteri’ne şunları yazdı:

“Ülkemizin ve Cumhuriyetimizin kurucusu, Aziz Atam, Büyük eseriniz CHP’nin yurdun dört bir yanında, genel seçilmiş belediye başkanları ile manevi huzurunuzda bulunmaktan onur duyuyoruz. Her zaman olduğu gibi hedef gösterdiğin çağdaş uygarlık yolunda ve halkımızın hizmetinde azim ve kararlılıkla yürüyoruz. Demokrasi özgürlük ve bağımsızlığa olan bağlılığımızla yolumuza devam ediyoruz.” Torun ve beraberindekiler daha sonra İsmet İnönü’nün kabrini ziyaret ederek saygı duruşunda bulundu.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.