TOPRAK YOLLAR BİR BİR ASFALT OLUYOR | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

TOPRAK YOLLAR BİR BİR ASFALT OLUYOR

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Karesi Belediyesi merkezde ve kırsalda, vatandaşın hayatını kolaylaştırmak ve sürücülere konforlu bir yolculuk sağlamak amacıyla asfalt çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.   

 

2 Sakarya Mahallesi 342 sokak asfalt çalışmasını tamamlayan ekipler, çevre sokak ve caddelerde çalışmalarını sürdürecek. Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, ilçedeki tüm yollarda onarım ve sıfırdan asfaltlama çalışmalarının devam ettiğini, vatandaşların hayatını kolaylaştırmak için var güçleriyle çalıştıklarını söyledi.

HALKIMIZI MUTLU GÖRMEK
Bulduğu her fırsatta çalışmaları yerinde inceleyen Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, “Bizim önceliğimizin halkımıza hizmet olduğunu her zaman söyledik. Belediyemize yapılan her talebe en kısa süre içerisinde cevap veriyoruz. Gerek muhtarlarımız, gerekse vatandaşlarımızın taleplerini değerlendiren ekiplerimiz, gece gündüz demeden hizmet üretmeye devam ediyor. Derdimiz halkımızı mutlu görmek” dedi.

Kaynak : tv100

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.