TOPLU SÖZLEŞME GÖRÜŞMELERİ BAŞLADI | Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

TOPLU SÖZLEŞME GÖRÜŞMELERİ BAŞLADI

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza, Genel İş Sendikası Balıkesir Şube Başkanı Hüseyin Hilmi Ovalı ve yönetim kuruluyla bir araya gelerek her yıl yenilenen toplu sözleşme için ilk görüşmelerini yaptılar.

Göreve geldiği günden bu güne kadar belediye çalışanlarının bağlı olduğu sendikalarla toplu sözleşmelere destek sağladığını belirten Başkan Mirza; “Biz her zaman sosyal demokrat bir belediye olarak çalışanın yanındayız.  Bandırma Belediyesinin başarısı çalışanların başarısından geçiyor, çalışanlar mutlu olmazsa başarılı olamaz, çalışanlar başarılı olamazsa Bandırma Belediyesi başarılı olamaz ve halkada güzel hizmetler sunamaz. Geçirdiğimiz son 3.5 yılda gerçekten büyük bir hizmet atağıyla hem kırsal mahallelerimizde hem Bandırma içinde önemli başarılara ve önemli hizmetlere imza attık. Başladığımız birçok projeyi tamamladık devam eden projelerimiz var. Her gün Bandırmada yaşayan vatandaşlarımızın yaşamını kolaylaştırmak için projeleri düşünüp tasarlanamaya çalışıyoruz. Bugün belediyemizin bütçesine ve geçmiş kazanımlara bakılarak işçilerimizin en ideal haklarla çalışmaları için ilk görüşler belirtilecek. Bu ilk görüşme daha başlangıç hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Bandırma Genel İş Sendikası Balıkesir Şube Başkanı Hüseyin Hilmi Ovalı; “ Bizlerde bu sözleşmeyi iki tarafın çok olumlu mantıklı yaklaşımlarıyla bitirmek istiyoruz. Bugüne kadar Bandırma Belediyesinde yaptığımız sözleşmelerde hiçbir sıkıntı yaşamadık. Tabi ki eşit işe eşit ücret mantığıyla hareket ederek iyi bir sözleşme yapıyoruz. Sözleşmeyi yapmanın yanında şu da çok önemli sözleşmede olan sosyal haklarımızı maaşımızı ikramiyemizi zamanında günü gününe almamızda bizim için çok önemli arkadaşlarımızın bu konuda çok memnunlar tabi ki memnuniyetlerini işlerine yansıtıyorlar. Sözleşmemiz en kısada sürede sonuçlanması ve sonucun arkadaşlarımızın yüzüne güldürmesini diliyorum” dedi.

Bir önceki yazımız olan "CEVİZ FİDANI YETİŞTİRİCİLİĞİ İÇİN HEDEFİMİZ KÜRESEL ÜRETİME ÖNCÜLÜK ETMEK" başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.