TOLGA TOSUN'A HALKTAN TAM DESTEK | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

TOLGA TOSUN’A HALKTAN TAM DESTEK

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Chp Bandırma Belediye Başkan Adayı Av. Tolga Tosun dün seçim startını verdi.

Seçim çalışmaları kapsamında önce CHP Parti ilçe teşkilatını ziyaret eden Avukat Tolga Tosun daha sonra kalabalık bir toplululuk ile esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi. Tosun’un ziyaretine geçmiş dönem milletvekili ve eski Belediye Başkanı Sedat Pekel, CHP İlçe Başkanı Niyazi Yeloğlu ile birlikte parti üyeleri eşlik etti. Genç ve başarılı iş adamı Tolga Tosun’a eşi Seda Tosun’da eşlik ederek çıktığı yolda bir an yalnız bırakmadı.

VATANDAŞLARDAN TOSUN’A YOĞUN İLGİ

Geçtiğimiz hafta sonu adaylığının kesinleşmesi sonrasında sosyal medya üzerinden binlerce kişi tarafından tebrik mesajları ile sevinçlerini paylaşan parti üyeleri ve vatandaşlar Tolga Tosun’a çarşı esnafı ziyaretlerinde adete sevgi gösterisinde bulundu. Girdiği her ortamda sıkmadık el bırakmayan Tolga Tosun günden güne kızışan Bandırma siyasi arenasında sempatik duruşu ve gençliğinin verdiği enerjisi ile şimdiden fark yaratacağa benziyor.

BANDIRMA’A 6 OK BALIKESİR’DE İSMAİL OK

Ziyaretlerine Bandırma İyi Parti’den devam eden Tolga Tosun’u İyi Parti İlçe Başkanı Necmi Sert ve partililer karşılayarak Tosun’u bu süreçte destekleyeceklerini yeniden beyan ettiler. Bandırma CHP ve Millet ittifakı adayı Tolga Tosun’da yaptığı açıklamada Bandırma’da CHP’yi 3.dönemde, Balıkesir’de İyi Parti’yi yeniden iktidar yapmak için çalışacaklarına söz verdi.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA DEPREM HABERLERİ SON DAKİKA! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.