TOLGA TOSUN: "HEMŞEHRİLERİMİZ BİZE GELMEYECEK, BİZ ONLARA GİDECEĞİZ" | Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

TOLGA TOSUN: “HEMŞEHRİLERİMİZ BİZE GELMEYECEK, BİZ ONLARA GİDECEĞİZ”

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Bandırma Belediye Başkan Adayı Av. Tolga Tosun Levent Mahallesi sakinleriyle buluştu.

Bandırma’nın güzide mahallelerinden biri olan Levent Mahallesine hizmetlerin geleceğini müjdeleyen Başkan Adayı Av. Tolga Tosun Bandırma’nın her köşesine vatandaşlardan gelen isteklere göre hizmet gideceğini söyledi.

HİZMETLERİN KAYNAĞI BANDIRMALILAR OLACAK

Bandırma’ya verilecek hizmetlerde kişisel değil toplumsal isteklerin öne çıkacağını ifade eden Av. Tolga Tosun; “Gittiğimiz her yerde seçimlerden sonra da gelmemizi istiyorlar. Ben seçimlerden sonra da sürekli gezeceğimin, Bandırmalıların arasında olacağımın sözünü gönül rahatlığıyla veriyorum. Belediye başkanlığını orkestra şefliğine benzetiyorum. Belediye başkanı ilgili birimlere talimatları verir ve işin en kısa süre ve en etkin bir şekilde yapılmasını sağlar. Verilecek hizmetlerin kaynağı ise Bandırmalıların kendileri olmalıdır. Bu nedenle sürekli sahada olarak vatandaşlarımızın isteklerini ve önerilerini dinleyerek hizmetimize şekil vereceğiz. Bu amaçla bir WhatsApp hattı kurarak vatandaşlarımızın istek ve arzularını bizzat takip edeceğim. Bandırma’yı birlikte yönetelim derken benim kastım buydu. Vatandaşlarımız bizimle görüşmek için belediyeye gelmelerine gerek kalmayacak. Ben sürekli hemşehrilerimin yanında olacak ve onların belediye yönetimine katılmalarını sağlayacağım” dedi.

Gittikleri her yerde vatandaşlardan gelen talepleri titizlikle not ettiğini ve Nisandan itibaren gelen taleplere göre hizmetlere ivedilikle başlayacağını söyleyen Bandırma Belediye Başkan Adayı Av. Tolga Tosun; “Levent Mahallemiz öncelikle kapalı pazar yeri ve sporlarını yapabilecekleri, ağaçların altında dinlenebilecekleri bir yaşam alanı istiyor. Bunun için de uygun yerler mevcut. İlk işimizden biri de bu olacak. Hizmette amacımız toplumun her kesiminin faydalanacağı hizmetler vermek. Bu amaçla çıktığımız bu yolda durmadan hizmet vereceğiz. Kazanan Bandırma olacak” dedi.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA DEPREM HABERLERİ SON DAKİKA! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.