TOLGA TOSUN: BİRLİKTE YÖNETMEK İÇİN HAZIRIZ | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

TOLGA TOSUN: BİRLİKTE YÖNETMEK İÇİN HAZIRIZ

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Bandırma Belediye Başkan Aday Adayı Av. Tolga Tosun Bandırma’yı tüm Bandırmalılarla yönetmek için yola çıktım diyerek ziyaretlerini sürdürüyor.

Şeffaf bir belediyecilik anlayışıyla, ortak aklın aldığı kararlarla, kurum ve kuruluşlarla işbirliği ve güçbirliği içinde yöneteceklerini ifade eden Av. Tolga Tosun Bandırma’ya yeni bir dinamizm kazandırmak için, Bandırma’ya hizmetleri çoğaltmak için yola çıktık dedi.

SÖZ VERDİK

Bandırma Belediye Başkan Aday Adayı Av. Tolga Tosun: “Ben bağrınızdan kopmuş bir evladınız olarak bu yola çıktığımda size bir söz verdim. Bu güne kadar edinmiş olduğum tecrübe ve deneyimlerimi etkin olarak kullanacak ve Bandırma için birleştirici, kucak açan bir belediye anlayışı oluşturacağız. Bu kolay olmayacak biliyorum ama bunu hep birlikte başaracağımıza olan inancım tamdır. Haydi bandırma birlikte el ele. Sizi kentimizi birlikte yönetmeye davet ediyorum!” dedi.

BASIN EMEKÇİLERİNE ZİYARET

Bandırma Belediye Başkan Aday Adayı Av. Tolga Tosun Güney Marmara Aktif Medya Çalışanları Derneği’ni ziyaret edederek başarılar diledi. Av. Tolga Tosun: “Özgürlük ve demokrasinin gereklilerinden biri de özgür basındır. Ancak maalesef günümüzde basın mensupları çeşitli baskılar altında kalmaktadır. Bandırma’da basın alanında mücadelesini veren basın emekçilerimizi, Güney Marmara Aktif Medya Çalışanları Derneği Başkanı Ali Osman Ata’yı ve Derneğimizin değerli Yönetim Kurulu ziyaret ettik. Bandırma’daki basın mensuplarımız şeffaf yöneticilik anlayışımızla istedikleri her bilgiye ulaşabilecek ve değerli Bandırmalılarımızla paylaşabilecekler. Hep birlikte olacağız, kazanan Bandırma olacak” dedi.

ÇALIŞKAN BAŞKAN VAROL MEMİŞLER VE EKİBİ

Türk Hava Kurumu Bandırma Şubesini ziyaret eden Bandırma Belediye Başkan Aday Adayı Av. Tolga Tosun derneğe ve yönetimine başarılı çalışmalardan dolayı teşekkür etti ve başarılı çalışmalarının devamının gelmesi dileklerinde bulundu. Av. Tolga Tosun; “Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün “İstikbal Göklerdedir” şiarıyla yola çıkan Türk Hava Kurumumuzun çalışkan Bandırma Şubemizi ziyaret ettik. Bandırmamızın da istikbalini daha güzele taşımak için yola çıktık. Hep birlik olarak çalışacağız. Türk Hava Kurumu Bandırma Şubemizle de birlikte çalışacak ve Bandırmamıza katma değer katacağız” dedi.

KAZANAN BANDIRMA OLACAK

Bandırma Belediye Başkan Aday Adayı Av. Tolga Tosun Bandırma’da her alanda atılımlar yapmaya hazır olduklarını ifade etti ve tüm sektörleri canlandırmak için çalışmalar başlatacaklarını söyledi. Daha çok kazanan ve kimseye muhtaç olmayan Bandırmalıların olması için hem ticari hem üretim hem de tarım ve hayvancılıkta projeler geliştirdiklerini ifade eden Av. Tolga Tosun; “Tapu Müdürümüz İlhan Başaran’ı ve Müdürlüğümüzün değerli çalışanlarını ziyaret ettik. Doğduğum, doyduğum ve sokaklarında oyunlar oynadığım Bandırmamız için tüm kurumlarla ve Bandırmalılarla şeffaf bir belediyecilik anlayışıyla çok çalışacağız. Kazanan Bandırma olacak” dedi.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA DEPREM HABERLERİ SON DAKİKA! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.