TOLGA TOSUN "BELEDİYECİLİK İNSANIN MUTLULUĞUNU HEDEFLER" | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

TOLGA TOSUN “BELEDİYECİLİK İNSANIN MUTLULUĞUNU HEDEFLER”

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Cumhuriyet Halk Partisi ve Millet İttifakının Bandırma Belediye Başkan Adayı Tolga Tosun seçim çalışmalarını, İlçe Örgütüyle uyum içerisinde yürütürken gittiği tüm mahallelerde belediyecilik anlayışını anlatıyor.

Bugüne kadar Bandırma içindeki mahallelerde yaptığı ziyaretlerde; öncelikle sosyal demokrat belediyeciliği tekrar hatırlatma ihtiyacı duyarak projelerini mahalle sakinlerinin istek ve taleplerine göre de şekilleneceğini anlatıyor. Kendisini tanıttıktan sonra projelerini anlatan Tolga Tosun konuşmasının ardından mikrofonu mahalle sakinlerine uzatarak istek ve taleplerini alıyor.

“DERMAN BELEDİYECİLİĞİ”

Belediyeciliğin kent yaşamını insanların mutluluğunu hedefleyerek düzenlemek ve geliştirmek mühendisliği olduğunu belirten CHP Belediye Başkan Adayı Tolga Tosun; “Derman Belediyeciliği demek sosyal demokrat belediyeciliği demektir. Bu anlayış; hiç kimseyi ötekileştirmez. Belediye Başkanı belde halkına eşit hizmet götürür. Fakat yoksul mahallelere pozitif ayrımcılık yapılır. Vatandaşına, seçmenine hesap vermek onurlu bir görev kabul edilir. Biz de belediyemizin meclis toplantılarını canlı yayınlayarak halkımızın izlemesi için alan oluşturmayı planlıyoruz. Ayrıca Biz, kent sakinlerine, ödedikleri vergilerin hesabının verildiği ve tüm harcamaların denetlendiği şeffaf bütçeli belediyeler istiyoruz. Yeşil alanları korumak, hatta çocuklarımıza – yaşlılarımıza yeşil mekanlar sunmak, onları doğayla buluşturmak bizim için esastır. Asıl olan mutlu, huzurlu insanların yaşadığı kentler inşa etmek.”

“PROJELER HAZIR!”

Seçim süreci hazırlıklarına öncelikle Bandırma mahallelerinde yaptırdığı anketler neticesinde halkın beklenti ve istekleri doğrultusunda uygulanır butik projeler hazırlayan CHP Bandırma Belediye Başkan Adayı Tolga Tosun; “Okul öncesi eğitimin temellerinden olan, Bandırma’nın özellikle 100.Yıl, 600 Evler ve Levent mahalleleri başta dar gelirli hemşerilerimizin yararlanacağı kreşler planlıyoruz. Böylece kadınlarımız bireysel gelişimlerine, ev ekonomisine katkı sunarak toplumun temel taşı olan aile mutluluğuna katkı sunulacağı inancını taşıyorum. Benzer projelerimizi önümüzdeki günlerde gerçekleştireceğimiz “Aday Tanıtım Toplantısında” anlatacağız. Bandırmalı hemşerilerim davetlimdir.”

Sayfa Editörü :  ONUR KUTLU

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA DEPREM HABERLERİ SON DAKİKA! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.