TOLGA TOSUN: BANDIRMA İÇİN HAREKET ZAMANI | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

TOLGA TOSUN: BANDIRMA İÇİN HAREKET ZAMANI

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Bandırma Belediye Başkan A. Adayı Av. Tolga Tosun çalışmalarına devam ediyor. Esnaf Odalarını ziyaret eden Başkan Aday Adayı Av. Tolga Tosun, Bandırma’da elini tutmadıkları kimsenin kalmayacağını söyledi.

Sanayicilerle, esnaflarla, sivil toplum örgütleriyle buluşmalarına devam edeceğini söyleyen Av. Tolga Tosun; “Bir Bandırmalı olarak Bandırmamızın ihtiyaçlarını biliyorum. Esnafımızın, sanayicimizin sorunlarını yakından biliyorum. Doğduğum, doyduğum güzel Bandırmamızı yarınlara, çocuklarımıza güzel bırakmak istiyorum. Onun için de toplumumuzun her kesiminin sorunlarını çözmek gerektiğine inanıyorum. Ben de bu bilgi birikimini, bu enerjiyi kendimde görüyorum. Buluştuğumuz tüm dostlarla durum değerlendirmesi yapıyoruz. İnşallah önümüzdeki beş yılda Bandırmamıza, Bandırmalılarımıza hizmet için hazırım. Yaptığımız tüm görüşmeler çok sıcak ve samimi geçiyor. Hepsine yürekten teşekkür ediyorum” dedi.

Bandırma Şöförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Sayın Osman Çapar’ı, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Koopeeatifi Başkanı Sayın Niyazi Güler’i, Tuhafiye, Manifatura ve Kırtasiyeciler Esnaf Odası Başkanı Sayın Adnan Gemici’yi, Çemtaş A.Ş. sahiplerinden Sayın Halil Çemberci’yi, ziyaret eden Bandırma Belediye Başkan A. Adayı Av. Tolga Tosun, her geçen gün çalışmalarına daha da hız vererek devam edeceklerini, Bandırma için hareket ve çalışma zamanı olduğunu sözlerine ekledi.

 

 

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA DEPREM HABERLERİ SON DAKİKA! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.