TİCARET BORSASI BAŞKANI SEZGİN BAŞKAN KAFAOĞLU'NA PLAKET VERDİ | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

TİCARET BORSASI BAŞKANI SEZGİN BAŞKAN KAFAOĞLU’NA PLAKET VERDİ

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, Bandırma Ticaret Borsası’nı başdanışmanı Aydın özen ve Ak Parti İlçe Başkanı Alp Bostancı ile ziyaret etti.

Ticaret Borsa Başkanı Halit Sezgin, Başkan Kafaoğlu’na Bandırma borsasının çalışmaları hakkında brifing verdi. Başkan Kafaoğlu Türkiye çapında en başarılı olan Bandırma Ticaret Borsası ile gurur duyduklarını belirterek tebrik etti.

Borsa Başkanı Halit Sezgin günün anısına özel olarak Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’na teşekkür plaketi verdi.

Başkan Kafaoğlu ve başdanışmanı Aydın Özen ile birlikte bugün saat 16.00’da Ticaret Odası’nda “Yüksek Gerilim ve Güç Labaratuarı, Serbest Bölge, Dayanıklı Tüketim Organize Sanayi Bölgesi” konulu panele katılacaklar.

Panel sonrası Kafaoğlu Bandırma’da çarşı esnaflarını ziyaret edecek.

Bandırma’ya Kafaoğlu’ndan Müjde: “250 milyon Avro’ya mal olacak” 

Türkiye’nin tek elektrik güç labaratuvarının Bandırma’ya kurulması için çalışmaların sürdüğünü vurgularken bu yatırım için 250 milyon Avro harcanacağına işaret eden Kafaoğlu “Bu labaratuvarın yakınında fabrikaların da kurulacağını düşünürsek bölge, ulaşım ve lojistik açısından da büyük öneme kavuşacaktır.” dedi.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.